Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Иван

    őstag

    válasz D1Rect #39 üzenetére

    Én másképp látom. Én azon az elven vagyok, hogy leszarom. Ki a rossebet érdekel, hogy házasodhat-e két faszi? Csak te lovagolsz ezen.

    "Hogy letolják a "többség" torkán és szokják a gondolatot."

    Ja, szóval megint az a csúnya médiákok. A médiának nincs semmi köze az ideológiai dolgokhoz (kivéve a pártlapokat, de azok szintén gazdasági érdekeket szolgálnak) dolgokhoz. Profitra mennek, és mivel a melegfelvonuláson sokan bosszankodnak, leadják. közben is nézik az amodent reklámot.

    "Belemehetnénk, hogy szerinted mi a legnagyobb probléma?"

    Őőőő, nem is tudom. Ja igen, hogy a magyar gazdaság éppen kiköhögi a lelkét. Úgy mellékesen. És erről szerintem nem a melegek tehetnek.
    Ja meg tényleg, az egész nyugati gazdaság összedőlni látszik. Meg a keleti is vele együtt. Erről sem a melegek tehetnek.

    Egy ország akkor működik, ha a gazdasága pörög, a pénz megy körbe-körbe, lehet munkát találni. Minden más mellékes. Még a politika is ennek van alárendelve. Ma már nincsenek ideológiai irányzatok, ezt kell megérteni. A legjobb példa erre Mr Blair, a New Labourral. A politika ideológiamentessé vált, pusztán gazdasági érdekek érdekérvényesítéséről szól (mondjuk a legtöbbször mindig arról szólt).
    És ilyen kérdésekben a melegházasság csak besenyőpistabácsikat foglalkoztat.

    De hogy visszakérdezzek, szerinted kinek az érdekében áll szerinted ki húz hasznot abból, hogy a melegek házasodhatnak? Senkinek. Csepp a tengerben kérdés. Nem éri meg erre egy érdekcsoportnak a média potenciálját pazarolni. Tényleg csak a tv2 meg a retekklubb nézőinek fontos ez a kérdés. A kertévék meg lehúzzák belőle a dohányt.

    i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Új hozzászólás Aktív témák