Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rebeL1899

    csendes tag

    Szia!

    Szerintem érdemes azon elgondolkoznod, hogy mi miatt álmodod ezt, vagy esetleg ki miatt :) Az is lehet, hogy valaki ezt teszi veled, helyesbítek: velünk. Ő okozza a bénulásos állapotot szándékosan. Én teljesen ugyanazt érzem amit te. Szerintem ez csak egy tudományos magyarázat a szellem, esetleg földönkívüli látogatásoknak. Én mindig érzem valakinek a jelenlétét. Sőt egyszer éreztem, olyat mintha rám ülne valaki de csak nagyon finoman, vagy a kezét tenné rám, és ebben az a durva, hogy teljes mértékben tudatomnál voltam, és éreztem ahogyan nyomódik rám a takaró. Én pl mindig magzatpózban tapasztalom ezt. A haveromnak is ugyan ez volt, de neki csak kétszer. Ő hozzá első alkalommal hozzászólt egy női hang, és a nevét suttogta. Ezt számos helyen mások is tapasztalták. Az én esetemet ami kb 8-9 szer történt meg 2x kísérte nagy fényjelenség, amit nem tudok mire vélni. Érdekesnek is tartottam, hogy meg sem említettél misztikus dolgokat, pedig rengeteg ember tapasztalja ugyanezt, de ők mind ufo, vagy szellemlátogatásként élik meg.

    Ajánlom ezt a filmet: Negyedik típusú találkozások. Maga a történet kamu abból a szempontból, hogy amik igaz felvételnek vannak titulálva azok hamisak, viszont az igaz hogy szerte a világban fordulnak pszichológusokhoz emberek ezzel a problémával...

  • rebeL1899

    csendes tag

    A fényjelenséget azért emelném ki, mert mikor felriadtam, biztosan láttam, egyszer az ablakon( az hatalmas fény volt, betöltötte az egész szobát) és egyszer az ajtón távozni egy fehér vénycsóvát. Ez már nem az "álom" része, ez már a biztos valóság volt. Én inkább ezt az álmot úgy értelmezném, hogy valami, vagy valaki a közeledben van, és az ő jelenléte bénítólag hat a testedre, mivel nem szabad látnod mivel van dolgod. Sok helyen írnak olyan tapasztalatokról, hogy konkrétan ébren láttak földönkívülieket, vagy úgy is fogalmazhatok, hogy az emberi szemnek hihetetlen alakokat, és mikor észlelték ezek az alakok, hogy úgymond lebuktak, észrevették őket, akkor következik be a bénulásos állapot, mivel megbénítják a személyt. Ez megint az a kategória, hogy hiszem ha látom. de akkor kérdem én: miért tapasztalta rengeteg ember konkrétan ugyanezt? Eleinte én is sima rémálomnak tartottam, nem is mertem utánaolvasni, majd az első élményem után félelmetes volt hallani, ahogy a haverom szóról szóra ugyanazt meséli el amit én átéltem, és ugyanazokkal a félelmetes érzésekkel. Vannak cikkek amik lidércnyomásról, és szellemekről írnak, amiket mind haluknak tudnak be, de mi van akkor, ha nem is haluzok? ha tényleg valami ül a hátamon, mikor azt a nyomasztó érzés érzem, majd hirtelen elsuhan....

  • rebeL1899

    csendes tag

    Azt kell, hogy mondjam te a kisebbik táborba tartozol. Többen érzik valami misztikus dolognak a jelenlétét, amire nincs tudományos magyarázat, csak egyszerűen a tudomány rámondja, hogy hallucináció. Tudod van az a pillanat ennél a jelenségnél, amikor hirtelen felriadsz és körbenézel. Nekem a kb. 8-9 alkalomból, ahogyan azt írtam is kétszer volt intenzív fény jelenség, amit már teljesen éberen, az ágyamon ülve észleltem.Ez sokáig nem is foglalkoztatott, de azért úgy már elég félelmetes volt, hogy utána olvastam, és mások is rendszerint beszámoltak erről. Amúgy érdemes az általad linkelt ( cotcot ) cikknél a hozzászólásokat is elolvasni. Engem valahogyan ezek nem hagynak nyugodni, de az is lehet bennem van a probléma :)

Új hozzászólás Aktív témák