Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rebeL1899

    csendes tag

    A fényjelenséget azért emelném ki, mert mikor felriadtam, biztosan láttam, egyszer az ablakon( az hatalmas fény volt, betöltötte az egész szobát) és egyszer az ajtón távozni egy fehér vénycsóvát. Ez már nem az "álom" része, ez már a biztos valóság volt. Én inkább ezt az álmot úgy értelmezném, hogy valami, vagy valaki a közeledben van, és az ő jelenléte bénítólag hat a testedre, mivel nem szabad látnod mivel van dolgod. Sok helyen írnak olyan tapasztalatokról, hogy konkrétan ébren láttak földönkívülieket, vagy úgy is fogalmazhatok, hogy az emberi szemnek hihetetlen alakokat, és mikor észlelték ezek az alakok, hogy úgymond lebuktak, észrevették őket, akkor következik be a bénulásos állapot, mivel megbénítják a személyt. Ez megint az a kategória, hogy hiszem ha látom. de akkor kérdem én: miért tapasztalta rengeteg ember konkrétan ugyanezt? Eleinte én is sima rémálomnak tartottam, nem is mertem utánaolvasni, majd az első élményem után félelmetes volt hallani, ahogy a haverom szóról szóra ugyanazt meséli el amit én átéltem, és ugyanazokkal a félelmetes érzésekkel. Vannak cikkek amik lidércnyomásról, és szellemekről írnak, amiket mind haluknak tudnak be, de mi van akkor, ha nem is haluzok? ha tényleg valami ül a hátamon, mikor azt a nyomasztó érzés érzem, majd hirtelen elsuhan....

Új hozzászólás Aktív témák