Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz rebeL1899 #49 üzenetére

    Szerintem túlmisztifikálod ezt a dolgot.
    Nem kell ufokat - pontosabban földönkívülieket - belehallucinálni ebbe.
    Alvásos bénulásról van szó. A tudomány ismeri a jelenséget mint kiderült. Leginkább pszichés okai lehetnek ennek.
    Mi sem bizonyítja ezt jobban, hogy amikor elkezdtem enyhe feszültségoldót szedni, a jelenség elmúlt. Ahogy már mások is írták ez egy alvó test éber agyi állapot. Ezért olyan furcsa. Nem kell belelátni olyat, ami nincs is benne :)
    Nálam a dolog elmúlt, és anno is kicsit képes voltam irányítani. Egy idő után már tudtam mikor jön elő, tudtam ellene tenni.

    @szöszikeeh:

    Neked is csak azt tudom mondani, hogy ezt nem kell túlreagálni :)
    Nem testelhagyásról van szó. Annyira nem erőteljes. Bár tény, hogy néha voltak hasonló érzéseim, de ezt ilyenkor könnyű összekeverni 1-1 álomszerű eseménnyel.
    Álom közben is a lehető legabszurdabb dolog történnek. Mindenkivel. Mégsem képzel bele semmiféle extra misztikus dolgot :)

    Szal én csak azt akarom mondani, hogy azért írtam ezt az egészet, hogy aki hasonlóktól szenved azt megnyugtassam, nem pedig ráhozzam a frászt mindenféle ufó-s meg szellemes történettel. Pont azért mert normális dologról van szó. Igaz nem 7köznapi, de nem is földöntúli.

Új hozzászólás Aktív témák