Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasek

    Közösségépítő

    válasz eddie17 #23 üzenetére

    Még nem hagytam el telefont, pedig már volt egy-kettő amelyet örököltem(újonnan csak azt kaptam, amelyik most van), de oké aláírom. Véletlenek vannak. Amit mondtam, az túlzás volt. Azonban tény, hogy ez az illető, igencsak felelőtlen. Itt nem elsősorban a figyelmetlenség játszotta a fő gondot, (mert hát hogy is figyeljen az ember másra, miközben egy labdát készül elkapni) hanem a szeleburdiság. Eszem ágában sincs sajnálni ezt a gyereket. Elhagy egy telefont, és akkor még ő van felháborodva, hogy átverték a boltban, és egy "rossz" telefonért cserébe kapott egy "rossz" telefont. Én velem ilyen történne, ülnék a seggemen, és áldanám az eget, hogy kaptam(!!!) egy újat, és a 13k-t elkölthettem flancos kártyára, és nem kellett hozzáadnom az új teló árához ha már hanyag módon azzal mentem focizni, és nem vigyáztam rá(Pedig akárki akármit mond ez lenne a korrekt!!!). Természetesen nem lehet mindig figyelni mindenre. Igen. Ez igaz! De ha(legalábbis én) olyan helyzetben vagy, amelyben mondjuk a telefonom kieshet a zsebemből(csak hogy a témánál legyek), akkor figyelek, vagy megölőzöm valamivel(és most nem egy ilyen sürgős esetről van szó, hogy leesik, és hopp el is vitte a cica. Leesett, és napokig ott pihent. Egy kis odafigyelés kellett volna csak). A történet leírása alapján, a srác az elején figyelt a telefonra, hogy "ki ne essék", "ne legyen baja"... Ez "nagy" odafigyelést igényel(elő a zsebből, megnéz, vissza... később oda nyúl, meg-e van, stb...) aztán ez hirtelen eltűnik? Vetődik párat, de az addig aggodalmas hősünknek eszébe sem jut a telefon. Vége van a meccsnek, és meg se nézi a telefont. Hova tűnt az a nagy féltés? Elég érdekesen hangzik ez az egész nekem...

    Üdv. H

  • Hasek

    Közösségépítő

    válasz eddie17 #26 üzenetére

    Igen. Kényeztetés...inkább nem is fűzök hozzá többet. :(
    Olvastam az esetedet(bár az Update-et, és a második rész hiányát, csak most pótlólag vettem észre), és hát elég érdekes eset. Ha kiderül esetleg hogy mi is történt, akkor mindenképp írd meg(kíváncsi vagyok rá). Hátha hozzád is beírhatom a fentieket. :D

    Üdv. H

Új hozzászólás Aktív témák