Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz ΞΔGLΞ #33855 üzenetére

    ;) :DDD

    A buksikoknak: necromancer. Diablo 3 karakter. Amit csak a blizz storéba lehet megvenni 15 orjóért. Nekem meg nincs bankkártyám. :U

    Amúgy meg elmennyetek. Mer az összes intelest beledobálom a napba. :P

    Amd - Radeon - Ryzen

  • SUPREME7

    őstag

    válasz ΞΔGLΞ #33855 üzenetére

    Nálam is eleve hátránnyal indul aki ilyen kérdéssel indít, ki van írva egy ár, ha úgy gondolod ajánlj alacsonyabbat, max nemet mond, de ez a mennyi az alja, vége szöveg elég gyökér módi, de az eladó a hülye...

    [ Szerkesztve ]

  • MK VII

    veterán

    válasz ΞΔGLΞ #33855 üzenetére

    "Visszatérve a hirdetőre, komolyan néha úgy érzem vonzom a hülyéket és egyre jobban."
    Megnyugtatlak, mindenhol egyre több a hülye...

    Egy történet a mai napomból...
    Bejött egy 55 körüli női egyed, hogy cseréljek elemet az egyik órában amit hozott.. Férje órája nagy böszme szíjjal valami 30-cas csuklóra... Szép darab ember lehet...
    Mondtam neki, hogy rendben, de hagyja itt legalább fél órára, mert nagyon koszos volt és kipucolnám.. Ok jó, de majd később jönne vissza, mert most akkor elintéz más dolgait...
    Megcsináltam, szépen kitisztítottam, elemcsere, vízmentesség teszt, minden kutya f@sza... Egy szava nem lehetett...
    Megérkezik úgy 3 óra múlva, hogy akkor kész? Mondom kész igen. Garanciával mindennel 2900ft...
    Mondtam neki, hogy fél év garanciát vállalok a vízállóságra.
    Jönnek a bárgyú női kérdések...
    -Most akkor fél év után be fog ázni?
    -Mondom nem, csak az elvégzett munkámra fél év garanciát vállalok...
    -Tehát akkor fél év után beázhat az óra?
    -Mondom, hölgyem. Nem fog beázni, ha nem szaunában vagy vagy meleg vízben, termál vízben használja a kedves ura.
    -Tehát akkor lesz gond, ha fél éven belül ázik be?
    Na itt már karmoltam a pultot..
    -Mondom, nem lesz gond, pont azért vállaltam a munkámra fél év garanciát, hogy, ha ne adj' Isten beázna, vagy párásodna akkor nyugodtan visszahozhatja és mindenféle költség nélkül megcsinálom.
    -De, hogy, hogy csak fél év garanciát adok rá? Akkor ezek szerint fél év után beázhat...
    Itt már fater is kaparta a falat...
    -Mondtam neki, hogy nyugodjon meg nem fog beázni...
    Következő kérdése...
    -Ebből az összegből mennyibe került az elem?
    -Mondom nem elemet árulok, hanem a szolgáltatásunkat amit úgy hínak, hogy elemcsere, de, ha nagyon kíváncsi rá akkor vízállóság teszt nélkül ez a művelet 2000ft-ba kerül, tehát 900ft-ot fizetett azért, hogy, ha fél éven belül bármi gond lenne akkor visszahozza és a végére járok a dolognak.
    Következő kérdése...
    -És amúgy mennyibe kerülnek az elemcserék, hogy én most ennyit fizettem?
    :W :W :W
    -Kedves hölgyem, elemcsere áraink 1000ft-tól 7900ft-ig vannak.
    Na ez után jött a feketeleves.. Még tudta fokozni...
    -Ha beázna mégis akkor a férjem jön be az órával, de azt nem köszönik meg....
    -Tessék csak küldeni a kedves urát állunk elébe a beszélgetésnek... Nem hiszem, hogy gond lenne...

    Tehát konkrétan kinyaltam az ura óráját. Úgy nézett ki mint az új óra, vízálló, tiszta. Minden rendben, de még meg is fenyeget, ha nem lenne úgy a dolog akkor majd jön a férje és rendreutasít minket... :DDD

    Ilyenkor vagyok úgy, hogy dolgozzon ezeknek a radai édes kutya fasza....
    Rohadt türelmes ember vagyok alapvetően, de ilyenkor 5 évet öregszem egy hasonló "kedves" vásárlótól.

    Szóval lassan mindenhol csak hülyék, hülyék és hülyék... Kötekszenek, semmi nem jó, ha normális vagy velük még akkor is fenyegetőznek...
    :(((

    [ Szerkesztve ]

  • Beretvás

    addikt

    válasz ΞΔGLΞ #33855 üzenetére

    "hogy most tengődik szegény ebben az "egyre frankóbb országban"."de azért a 80ezres szifon az nagyon kell neki... :W

Új hozzászólás Aktív témák