Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz Vartanus #51 üzenetére

    Mindenki (te is) ott számolja el magát csúnyán, hogy csak és kizárólag a processzor árát nézi. Bacchatom, hogy csak 28k az A10-5800K ha egyszer kell mellé egy normális processzor hűtő egy korrekt tápellátású alaplap és abba drága tuning ramok, hogy minden egyes fps-t ki tudj csikarni a rendszerből. Ha mindezt összeadod szép kerek összeg jön ki és még mindig ott tartasz, hogy van egy fejleszthetetlen géped amit egy kétmagos celeron + 6670 páros játékokban 30%-al ver. Persze rakhatsz az APU mellé is egy HD6670-et (a legfostosabb ddr3 verzió is 20k iponon), hogy jobban fussanak a játékok de akkor már végképp bementél az erőbe.

  • 8th

    addikt

    válasz Vartanus #77 üzenetére

    "de majd a jövő eldönti hogy melyik lesz a jobb a Pentiumod vagy a 7850K."

    Már a Pokolgép is megénekelte anno: "Csak az itt csak a most a máshol a máskor nincsen."
    Nem számít, hogy milyen lesz ez vagy az majd egyszer a jövőben. A jelenben élünk, itt és most. Most kell villantani. :U

  • 8th

    addikt

    válasz Vartanus #79 üzenetére

    Mert ez az igazság. Amúgy nem leszólom. Fentebb pont a játékokról volt szó. Mindig ez az apu felhasználók vesszőparipája. Nos játékokban egyértelműen jobb a legolcsóbb intel cpu + random vga páros mint az apu. link Ha pedig a játék kiesik onnantól tök felesleges a 45ezres apu-ra elverni a pénzt. Ha leülsz egy kétmagos celeron és egy 4magos apu elé böngészés filmnézés közben nem mondod meg melyik megyik. Hiába köpködik sokan masszívan az intel igp-jét mindent tud amire átlag nem játékos pc felhasználónak valaha szüksége lehet, főleg a Haswell igp-i. A de majd a jövőben típusú kijelentésekkel már tele a padlás a Bulldozer óta ezt hallgatjuk de rendszerint sosem jön be. A 7850K is hónapok óta a piacon van és lement 52-ről 45-46k-ra? Vicc. Az még mindig bő 10k-val több mint amit reálisan ér. Az pedig, hogy úgy ahogy elmegy rajta a játékok zöme attól még nem játékra való. Sorry ez a véleményem.

    (#80) atti_2010: Ez pont ugyan így igaz fordítva is. :U

    [ Módosította: radi8tor ]

  • 8th

    addikt

    válasz atti_2010 #82 üzenetére

    Mi van? Reklámozok? Nem. Érvelek és kifejtem a véleményemet nem ritkán házon belüli PH-s tesztek alapján. Most is ez történt. Ha hozzá is szólok egy egy AMD-s hírnél nem csupán bevakkantok az éterbe valami troll f@xságot hanem érvelek tesztekkel számokkal tényekkel. És nem vagyok szemellenzős fanboy ész érvekkel engem meg lehet győzni bármiről. Sajnos eddig nem nagyon sikerült ész érveket felsorakoztatnod csak a magas lóról duma van meg mod.ker.-be futkosás ha valami neked nem tetszik. Ha visszaolvasol láthatod, hogy itt sem a feszkót gerjesztettem csupán leírtam a véleményem személyeskedés és/vagy bújtatott flame keltés nélkül. Egyébként olyannyira utálom az amd-t, hogy én magam nyitottam topikot az FM2 ASRock alaplapoknak sőt három hónapig olyan konfigot használtam nap mint nap. Elvoltam vele nem volt rossz gép. Vennék újra apu-t? Nem. Pont. Másrészt azt írod tele van flamelve az összes amd-s topik. Nyugodtan keress rá a nevemre hányszor szóltam hozzá az amd-s szakmai vagy beszélgetős topikokban. Segítek, egyetlen egyszer sem. Nemhogy a processzoros témáknál nem szóltam hozzá de még a videokártyáknál sem! Akkor meg miről is beszélünk? Szégyenlem a pofám és én kérek elnézést, hogy egy hírnél hozzá mertem szólni és le mertem írni a véleményemet. Nem is tudom hogyan merészeltem. Megyek is beállok a sarokba.

Új hozzászólás Aktív témák