Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • _Voyage_

    aktív tag

    válasz szablya #9 üzenetére

    Nekem is megvannak a szükségleteim.
    Pl kéne egy nyaraló californiában, egy dél olaszországban, hozzá két ferrari, két lamborghini, 4-5 bmw-vel.

    Jahogy mégsem tudom ingyen megszerezni?

    Lehet használni linuxot is. Ingyen van, és minden fizetős programra van ingyenes alternatíva. Jahogy azt megkéne szokni? Hát meg. Nem kolbászból van a kerítés, se a neten, se a való világban. Megszerzed ingyen a 80k-s win7-et, majd ha meg véletlen kimegy a szoftverrendőrség, és az illegális szoftvereid miatt a szüleidnek kiküldenek pár millió forintos csekket, vagy őket csukják le, mert te kiskorú vagy, megnézem, mit fogsz mondani.

    - - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

  • _Voyage_

    aktív tag

    válasz Mobi28 #15 üzenetére

    Jah, meg magán bejelentésre.

    1db másolt winért nem, de van egy olyan érzésem, hogy szablya gépén egyetlen legális program sincs.
    Mert az ősök erre nem költenek...

    Nekem se adnak bmw x6-ra, akkor menjek, és lopjak egyet? Adóban megfizetem, szóval mehetek lopni egyet. :U

    szablya: Ne, ne játssz.
    Szórakoznia az embernek pedig csak kell...
    Kártya, foci, stb...
    Kérdezd meg szüleidet/nagyszüleidet, 20-30-40-50-60-70 évvel ezelőtt mivel töltötték az időt, mikor számítógépnek a hírét se hallották... :U

    [ Szerkesztve ]

    - - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

  • _Voyage_

    aktív tag

    válasz JetiRulez #20 üzenetére

    Istenem, de kiröhögném azt a tanárt, hogyha egyszer elkapná az ASVA, BSA, Artisjus, szoftverrendőrség együtt.
    Pont nem tudom, de le is szarom nagy ívben, a 4ből melyik rablóbanda kap el emberkéket, de akkoris röhögnék a tanáron.

    - - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

  • _Voyage_

    aktív tag

    válasz szablya #23 üzenetére

    Sajnálom. Nem fogok lemondani kedvenc szórakozásomról.

    Én se a BMW X6-ról.
    Szerintem menjünk együtt, és lopjuk el.
    Én majd azt mondom a rendőröknek, hogy szablya azt mondta, ne mondjunk le a saját szórakozásunkról, mert ez jár!
    Cigányok is pont ezt mondják a segélyre, de ez már nagyon off.

    Photoshopra mi szüksége van egy 16 évesnek?
    GIMP tökéletesen megfelel helyette, és ingyenes.
    Sőt, szerintem jobb is, mint a PS.

    Én mikor ráérek, akkor is max 1-2 játékkal játszok, hónapokig. GTA4-et előre megrendeltem, több, mint 1 éve, végigjátszottam párszor, de még mindig tudok vele szórakozni. 12.000-et megért ennyi idő szórakozás.
    Az, aki a Mass Effect 2-ért kiad pénzt, hogy 4-5 óra alatt végigvigye, az tényleg így járt. Én még csak le se töltöttem, annyit sem ér meg az a játék.
    De rengeteg olyan játék van, ami több hónapra leköt, arra kiadhatnál pénzt néha-néha. :U

    [ Szerkesztve ]

    - - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

  • _Voyage_

    aktív tag

    válasz szablya #29 üzenetére

    Miért, szerinted egy játékot 2 perc megírni wordben, majd lehet eladni?
    Hát elmondom, hogy nem... :U

    De akkor legyen hasonló érték: ellopok egy logitech mx518 egeret, mert az nekem kell, nem vonom meg magamtól az élvezetet, hogy jó egerem legyen, az olcsó szar nem jó.

    Photoshopra, meg tutorialokra mi szükséged van?
    Ahhoz, hogy megtanuld, gimp teljesen tökéletes. Ha meg később ezzel akarsz foglalkozni, és pénzt keresni, meg kell, hogy vedd.

    ME2-t több helyen írták, hogy 5 óra... :U
    Tök8, me2 helyett írhattam volna harry potter 6-ot is, vagy akármit.

    - - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

  • _Voyage_

    aktív tag

    válasz szablya #32 üzenetére

    Mi igazunk megvan, tied nincs.
    Ennyit ha elismersz, és warez esetén nem kongatod hangosan a harangot, akkor nincs vita. :K

    Én is warezelek, van is a topikban valaki, aki tudja, hogy elég keményen toltam egy időben, manapság csak a fullHD filmeket töltöm, elvégre az legális saját használatra, de nem megyek oda minden topikba kongatni a harangot... :U

    - - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

Aktív témák