Hirdetés

Aktív témák

  • bkercso

    nagyúr

    Előtör az iirónia, vigyázz!...
    Minek is ezt a sok birkát tájékoztatni bármiről is, akik a járvány erős hullámai között is vígan beszélgetnek tömött sorokban üzletekben, összeverődve parkokban, a nagy büdös semmiről, csak, hogy járathassák a szájukat. Egymásra másznak a liftben maszk nélkül és beszélgetésbe kezdenek...

    Attól ugyebár nem kap senki hamarabb oltást, hogy előtte tájékoztatják. Talán csak később kap, hiszen a tájékoztatással is elmegy 1-2 óra...

    Amellett már bevált stratégia, hogy szinte semmi konkrétat nem mondanak semmiről, csak intézkednek. Max. kicsi hőbörgés vagy dudálás lesz belőle, na és.

    ON:
    Én megkapom a tájékoztató emaileket a regisztrációm után, de sokra megyek vele. A kórházakban lévő káoszról így is ismerőstől értesülök, ahogyan arról is, hogy az elmúlt hetekben a városom "elesett". A legtöbben ezt nem tudják, ld. a irónia részt a hsz. elején. DE: ha tudnák, se érdekelne senkit, mert nem tudatosan viselkednek a népek. Lehet, hogy van egy tudatos 5%, de nem az ő viselkedésük fog dominálni járvány idején.

    Példa a közelemből: idős rokonomat behívták oltani, erre nemet mondott a kínai vakcinára, mert inkább kivárja a neki tetszőt (igaz, egyikről se tud semmit). :W
    Közben dolgozik (minden órában más embert oktat, zárt autóban), hétvégenként pedig áthívja a családtagjait ebédre, pl. terhes kismamát stb. Képzett, értelmes emberről beszélünk; és a példa nagyon reprezentatív szerintem.

    Én összességében örülök a járványnak. Az áldozatok szomorúvá tesznek, de látnunk kell, amit most láthatunk is. Ha nem akarjuk észrevenni, majd látjuk még közelebbről is a jövőben! :C
    Ne feledjük, honnan jött a járvány és miért an - ne csak az oltást lessük: a járvány az állatokkal való bánásmód miatt terjedt át az emberre. A vadállatok megevése és kínzása az előzménye. Tehát nem csak azért van járvány, mert a kormányzat nem kommunikál megfelelően.

    Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

Aktív témák