Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16939776

    törölt tag

    válasz rudi #72 üzenetére

    "Na, ez a víz varázsa, a konstans berhelés, izgalom, hogy mikor kezd ereszteni, amit mostanság az akril meg plexi blokkelemekkel fokoznak :)
    "
    Lehet választani fém vagy pom tetőt is a legtöbb blokkhoz, ami időtállóbbak ezeknél.
    Egy ésszerűen megtervezett rendszer olcsón és egyszerűen bővíthető, mert nincs szükség rá ;]
    Nagyon sok pénzt lehet megtakarítani, ha csak a feltétlenül szükséges dolgok kerülnek a víz útjába. A többi megvan a ház tisztességes szellőzése mellett.
    Igazi hátrányanyának a plusz lefoglalt térfogatot tudnám csak felhozni, a léghűtéssel szemben.

    Kompakt/szerelhető egybe vizek szerintem több bosszúságot és kompromisszumot hoznak, helyettük egy időtálló léghűtő és jó ház, jó szellőzéssel előbőre mutat.

    A :) utáni részre: +1

    [ Szerkesztve ]

  • BlackPriest

    őstag

    válasz rudi #72 üzenetére

    Sokan meg ugy vannak, hogy sajnalnak 15k-t egy leghutore, maradnak a kicsik, amik tuninghoz nem elegek, aztan inkabb jott a kompakt viz, mert az ujdonsag, de az is keves es utana mar jon az egyedi viz kerul amibe kerul.

    Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

  • nyunyu

    félisten

    válasz rudi #72 üzenetére

    Na, ez a víz varázsa, a konstans berhelés, izgalom, hogy mikor kezd ereszteni, amit mostanság az akril meg plexi blokkelemekkel fokoznak

    Ne is mondd.

    Volt EheimStationom, egy pottyet sok vizet tettem bele, es megprobaltam ugy racsavarni a kupakjat: szetrepedt a plexi tartaly. :W

    Asetek WaterChill Extreme pumpam is volt, annak elvileg cserelheto a tartaly resze mas szinure.
    Ja, 2x szetszed-osszerak utan mar mar nem tomit rendesen, meg elrepedt a tartalyba meno cso, es folyott orrba-szajba.
    Beledugos gyorscsatija is instant szokokut veszely.

    Dragaert vett Asetek chipsetblokkot nem is tudtam hasznalni, mar nem is tudom, melyik polc tetejen porosodik.
    Cserelheto plexi fedelu Nexxxos XP Bolddal megszivtam, procicsere utan nem lehetett hozza S775 fedot szerezni, vehettem egy harmadik blokkot...

    X2O Delta V2-vel mar nem lesz ilyen gond, max szabatok hozza egy uj lefogato lemezt.
    A gyarinal vastagabb anyagbol, mert nagyon nem szereti a rogzitesre hasznalt M4 csavar+szarnyasanya kombot :DDD

    HK GPU-X supportjat is beszuntettek jo par eve, mondvan vegyel inkabb minden kartyara egyedi full cover blokkot. :W
    Ugyhogy ehhez is egyedi lefogatot kell majd terveznem a kovetkezo kartyara.

    [szerk:]Harmadik nekifutasra csak sikerult kijavitani az elirt es a forum automatikus javitas funkcioja altal "megjavitott" linkeket.
    Nem tudom, minek kellett ez a feature
    Hozzaszolas elonezettel tobbre mennenek a power userek.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák