Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joshua7

    veterán

    Csak ilyen házikót vettem. :) Viszont rá kellett eszmélnem, h nincs elég csati a lapomon, h használni tudjam az összes ventit (4 van összesen, 1 elmegy a cpu-ra, egy a vgá-ra, így marad 2 szabad, 3 ventire). Szóval mondjatok már nekem valami olcsóbb vezérlőt, ami azért jó is.
    Vsszatérve a házra: ugye előtte egy Casetek CK-1020-5C volt (ha valakinek kell, PÜ! :) ), annál jóval könnyebb, vékonyabbak a lemezei. Plexis az oldala, így meg pláne. De hajlékony is, az egészben kevesebb az anyag. Gondolom leginkább a 12-es ventiknek hála egész csöndes a ház. A tápot fordítva szereltem bele, a venti fölül van. Ahogy nézem, alig forog, jó helye lesz így. Ugye a hdd-fiók miatt gondolkodtam sokat a ház megvételén, nos a Casetek-hez képest azért vagy 5 fokkal hűvösebb most mindkét hdd. A többi hőm. meg nem nagyon változott. Összességében elégedett vagyok a házzal, jól néz ki, elég jó a kábelezés (de mivel így szereltem be a tápot, a 4 pines csati nem elég hosszú a hátsó elvezetéshez, a 24 pines is épp elég - FSP Bluestorm 500-as táp, 50cm mindkét kábel) és azért hűvösebben tartja a cuccokat.
    Ventivezérlésre várom a tippeket. :K Thnx!

    Semper Fi

Új hozzászólás Aktív témák