Hirdetés

2018. december 12., szerda

(#1) rii

rii
(PH! nagyúr)

rs 232?
mihez kell manapság?

"A valóságot figyelmen kívül hagyhatjuk, de nem hagyhatjuk figyelmen kívül a valóság figyelmen kívül hagyásának következményeit." - (Ayn Rand)

(#2) SunMount3r

SunMount3r
(PH! kedvence)

Hmm... Valahogy úgy vagyok vele, hogy azért 23K-ért már csak kapok egy pöpec alaplapot és az újabb 23K-ért meg egy rendes (akár mATX) házat, és akkor marad is 20K egy rendes tápra is, úgy, hogy még kompromisszummentesebb és nagyobb tudású legyen (pl.Wi-Fi).

Akkor mi nem látok ebben, ami miatt ez megérné? :F

Na, mit tanultunk ma?! Első észrevételem: A téli-fagyin nincsen gombóc!... A második: Viszont, ennek megvan az az előnye, hogy így össze lehet tapasztani kettőt anélkül, hogy összenyomnánk a gombócokat!... Igaz, vagy nem igaz?!

(#3) hajbel válasza SunMount3r (#2) üzenetére

hajbel
(őstag)

A mérete. Én is gondolkodtam egy ilyen rendszeren, végül a kompromisszumok és az ár miatt elvetettem az öteletet és egy viszonylag kompakt Meshify C-be építettem. Nem jött volna rosszul a kis méret. Akinek ez annyira fontos, építhet/vehet ilyen rendszert, blower style vga-val, vagy htpc-nek.

Against mod€rn football

(#4) Solten

Solten
(őstag)

Jo draga, ha az ember szetnez a piacon, kb fele ennyibol kijon coffee-s alaplappal meg 2l alatti hazikoval. A haz meg hasonlo a kinai webshopokban vasarolhatokhoz £14-ert. Akar egy NUC olcsobb is ertelmesebb megoldas szvsz.

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#5) Tidus válasza rii (#1) üzenetére

Tidus
(PH! addikt)

Átlag embereknél Routert éleszteni, WRT frissítés.
Régebbi szünetmentesek felügyelete.
Az iparban számtalan dologra.

Amúgy azokat a fázis tekercseket már v. tíz éve nem láttam alaplapon.

HEDT i9, maximum edition...

(#6) MineFox54

MineFox54
(őstag)

:)
Pl. RFID readerek között vannak olyanok pl ami RS485, RS232 és kész.
(én pont egy hete vettem egy miniPC-t, RS232-vel, egy reader mellé.)

[ Szerkesztve ]

ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}.

(#7) Duracellm... válasza Tidus (#5) üzenetére

Duracellm...
(PH! kedvence)

Gigabyte gyárt embenned/szerver lapokat, amelyeken ezt a VRM vezérlőt, mosfet-eket és hasonló tekercseket használ. Lehet ő a gyártó.

Döglött róka bőre 1x, 2x, 3x..

(#8) Patice válasza rii (#1) üzenetére

Patice
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Jó még pl. házautomatizáláshoz, vezérléshez. Gondolok itt olyan házimozi szobára, ahol külön helyiségben vannak az elektronikák és az egészet tabletről nyomkodják, vagy ahol "gépszoba" van nagyobb switcheknek, kamerarendszernek, szervereknek, különböző elektronikáknak. A házban máshol nem látsz semmit és minden telefonról, vagy tabletről vezérelhető. Na egy ilyen vezérléshez jól jön az rs232.

ELADÓ: MS-Tech CI-70/120W ház.

(#9) Artus58 válasza rii (#1) üzenetére

Artus58
(lelkes újonc)

Az elődjét, DH170-et kasszagépnek használjuk. Egyik soros porton a blokknyomtató, másikon a kártyaterminál.

(#10) rii

rii
(PH! nagyúr)

köszönöm!

őszintén szólva örülök, hogy még él és virul a jó öreg rs-232 .-)))))
mi csak cincogót használtunk rajta ... mikor még az egerek golyósak voltak ...

"A valóságot figyelmen kívül hagyhatjuk, de nem hagyhatjuk figyelmen kívül a valóság figyelmen kívül hagyásának következményeit." - (Ayn Rand)

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.