Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinesol

    veterán

    válasz CM Hungary #14 üzenetére

    Igazabol nem annyira a dpi szamit, egy 2000dpi-s egér sokszor jobban hasznalhato mint egy 6-8ezres.
    Anno amikor cs-ztem versenyszerüen még sok ember golyos egérrel is jatszott optikai helyett mivel a jobbak böven verték az elején az optikai egereket.

    Kb már olyan 2003 ota jatszok lan vagy online, volt amikor pro szinten fps-t, de mára inkabb moba iranyban nezelödök, de lényeg hogy kb a pc-vel nöttem fel 286-osok ota, volt lehetösegem tengernyi egeret kiprobalni.
    A dpi 3-4 ezer felett kb alig szamit, egy jo 3-4 ezer dpi-s minösegi egérrel ha nem tudsz jatszani akk mind1 mit veszel...

    Gombok meg biztos jok valamire de altalaban jatekra az ember keyboard hotkeyeket használ, egéren max 4 gomb amit valaha hasznaltam jatek közben...de ez elmondhato minden gyartonal, igazabol azokat fogjak ezek meg akik nem tudják mit nézzenek, kezdök stb..
    10gomb meg 100g-s gyosulás meg 8ezer dpi..aki komolyan benne van az vagja mennyire feleslegesek ezek. Na persze menni kell a marketingnek...

    Tetszik a Mizar ugy ahogy van, de mint mondtam 10k lenne idealis, értem én hogy a marka miatti felár de az akkor lenne indokolt ha egerek terén is vezetö gyarto lenne. Igy meg +5kt fizessek egy egérért csak mert a gyartoja csinál házakat is meg tápot :F
    Habár ha csak kezdöár es esetleg lejjebb megy akkor jo lesz ez. Bár kicsit Razer-megszallott vagyok de egy év alatt mar a 2. egerem lett kabelhiba miatt garancias...többi gyartotol meg talán ez az elsö ami tetszik... :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák