Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #25954560

    törölt tag

    tipikus otthoni halozat lenne a ket-harom gep meg az egy tiptop? en aszittem, hogy az nem tul gyakori, meg akkor sem, ha nalunk pont ugy van :D

    mar gondolkodtam egy ilyenen, de visszatartott, hogy egyetlen noti miatt kelljen radios halot csinalni, holott tenyleg rosszul nez ki a szoban keresztulmeno telefon/halozati kabel. a router nem tul meggyozo, olyan erzesem van, hogy gagyit veszek a kezembe a kepek es a leiras alapjan es ez erlontja az ember oromet. viszont a cikkben nagyon hasznos volt az a resz, ami taglalja, hogy hogyan lehet elkerulni az illetektelen netezoket az en halozatomon. az ara meg egy kicsit mehetne lejjebb, mert netto 22+12 azert nem keves a kenyelemert,

    ismeros meselte multkor, hogy bluetooth-on akart a telcsijerol havernak atkuldeni egy kepet a Tecsoban es amikor el akarta kuldeni, legalabb ot masik telcsit latott :) engem is visszatartott kicsit a radios halo 'nyiltsaga', de ez eleg megnyugtato.

    jo kis cikk, mindenrol szol, ami erdekes lehet, aki pedig nem birja a sok roviditest, azok az olyan reszeket atugralva is ertekes infokhoz jutnak.

    grafomania off :)

Aktív témák