Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz MLaca #43 üzenetére

    jó, de még mindíg keresek CSENDES billentyűzetet!!!

    és senki nem akar segíteni...
    amit rendkívül köszönök, biztos én sem segítettem nekik sosem...

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • rvs

    aktív tag

    válasz MLaca #43 üzenetére

    ''Én a Magyart nagybetüvel írom, így is, úgy is. És szerintem zárjuk le a kiosztásos témát! Thx.''
    rendben, ebben egyetértünk. zárjuk le.

    ''Ezekkel a dolgokkal természetesen tisztában vagyok. De úgy érzem, senkinek semmi köze ahhoz, hogy mihez hogyan viszonyulok. És azt kértem, zárjuk le ezt a részét a dolgoknak!''
    viszont ha elmondod a véleményed, ne csodálkozz rajta, ha véletlenül valaki reagál rá. és tényleg: senkinek semmi köze nincs hozzá, hogy ki mihez hogyan viszonyul. de akkor TE ne akard nekem megmondani, hogy miért szeressem (kellene szeretnem) a magyar kiosztást. én sem firtatom, hogy Te vajon Turul98 oprendszert használsz-e ős-sumér kiosztással. és ezt nem kell sértésnek venni, mindössze én is addig mentem el, mint Te a #24-es üzenetedben.

    további kommenteket nem kívánok hozzáfűzni a dologhoz, ha a keményvonalas házigazdákat akarod erősíteni, akkor legyél következetes plz.

Aktív témák