Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tts

    addikt

    válasz WN31RD #41 üzenetére

    jó reggelt - látom téged is korán kivet az ágy ;)

    szóval a kérdésem igazi lényege - lehetőségem lenne a Twinhead hazai forgalmazására, csak nem tudok dönteni, bele szabad-e vágni - azt látom én is, hogy majd minden márkát árulnak már, azt is hogy a Metro, MM stb. tele vannak hihetelen árú gépekkel, amit viszonylag keveset látok azok a Sub-ok, gondodlom az áruk miatt nem szerepelnek a kilós kínálatban - a linket köszönöm, a céget ismertem, az R51-em is tőlük van (én személyszerint nagyon szeretem és öszintén szólva én nem is néztem mást csak IBM-et), de arról fogalmam sem volt, hogy ennyi Subot is kínálnak

    a Twinhead-től nekem személyszerint egyből a kis gépek tetszetek meg, illetve a csepp és ütésálló Durabook-ok

    a lényeg - véleményed szerint el bír még a kis hazai piac még egy (nálunk új és ismeretlen) márkát?

    nekem ugyanis az a benyomásom, mint ha túlkínálat lenne a piacon, de én egyáltalán nem vagyok járatos notis berkekben

    előre is kösz

    [Szerkesztve]

  • tts

    addikt

    válasz WN31RD #43 üzenetére

    hát kb. úgy látom én is mint te - árletaposás folyik (ez természetesen érthető, főleg vevői oldalról, hisz más esetben mikor én is vevő vagyok én is örülök az ilyen folyamatoknak ;))

    a 2 kg - hát nekem is szimpibb lenne ha 1-el kezdődne, mondjuk egy nyugati kereskedő hogy lehet ilyen birka hogy 2 kg-ot ír, lehet az 1,95 is :D, vagy 1,45 plussz akku :DD - persze a notebook.hu-n is van néhány 1,7 -1,8 kg gép

    Durabook - ez állítólag nagy durranás - ipari felhasználóknak is ezt kínálják, mivel a cég szerint igen komoly védelemmel van ellátva - nem volt még a kezemben ilyen gép

    mondanék néhány konkrét árat - van már tőlük árlistám

  • tts

    addikt

    válasz WN31RD #45 üzenetére

    hát ez egy így egy elég szerteágazó téma - ha ugye ott teli a raklap, rajta a ''akármi'' 150 k-ért - én mellé állok 10 db un. ''jó gép''-pel de 250 k-ért - vajon a raklap fogyel hamarább vag yaz én 10 db-om? - sejtjük a választ ;)

    de hát a vevő maga dönt - ergo neki jó ez

    végülis a dolog így is felfogható:
    te, én és még valahányan IBM-et vettünk - sokan Clevo-t vesznek - mi örülünk az IBM-ünknek - ők örülnek a Clevo-juknak - akkor hol itt a gond?

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák