Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atus33

    tag

    Sziasztok. Mint volt Acer tulajdonos, kötelességemnek érzem felszólalni az Acer hordozható gépek tartósságát és ergonómiáját illetően.

    Az általam és számos munkatársam által birtokolt modellek alapján közös tapasztalat, hogy borzalmas a billentyűzet minősége, és egyáltalán nem ergonómikusak a gépek (zajosak, lapos deszka billentyűk). A cikket elolvasván úgy tűnik, ez máig probléma.

    Ami nem derül ki a cikkből, csak hosszú használat után: már néhány hónap (!) alatt elkezdenek lekopni a billentyűk. Annak a modellnek, amit én használtam, az energiarendszerével is gond volt: vibrált az LCD, amikor a HDD seekelt. Több vinyó is megfordult benne, úgyhogy biztos nem a HDD hibája volt. A gép processzorát minimum sebességre állítva (ez asszem 600 MHz volt, tehát egy 4 évvel korábbi gép szintjére állítottam!) sem tudtam a gépet elfogadható zajszinten üzemeltetni, még böngészéskor is percenként fel-felzúgott a -- rettentő hangos -- ventillátor. Végül meg kellett szabadulnom tőle, nem tudtam használni. :(

    Szerintem ne dőljetek be az alacsony árnak; vásárlás előtt még ingyen tudtok tájékozódni olyantól, aki már hosszú ideje használja azt a modellt, amit kinéztél.

    [Szerkesztve]

    . o O o .

Új hozzászólás Aktív témák