Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Gorath

    tag

    válasz M@trixfan #108 üzenetére

    Ezt nem tudom, hogy csináltad: az én üzenetemre válaszoltál, de nem engem idéztél. :) Ezt ugyanis nem én írtam.

    A vezetéknélküli technológiának kétségtelenül vannak hátrányai (elsősorban az elemcsere; a precizitás meg a késés engem nem zavar, még soha nem vettem észre - azt hiszem ebben laikus vagyok), de az előnyei is vitathatlanok. Mindenki döntse el maga, hogy elfogadja-e, vagy nem. Még egy jó darabig lesz vezetékes egér, golyós egér, CRT monitor, mátrix nyomtató, bakelit lemez, pedig mindegyiknél van már fejlettebb technológia, de nem helyettesítheti mindenben.

    Neomád: az említett e-connect-nél van magyar is.

    samson: én sem szeretem, hogy világít az egér, de biztos nem fogyaszt sokat. Nekem kb. másodpercenként kettőt villan ilyenkor, azt is gyenge fénnyel.

    Tud valaki pontos adatokkal szolgálni, hogy meddig bírja az elem az egérben?
    Én az utóbbi időben elkezdtem mérni az MS egerében lévő elemek élettartamát. Még az első, gyári Energizer elempár 28 napig bírta (intenzív, mindennapi használat mellett). Utána vettem Hama töltőt + 4 db 1600 mAh-s NiMH akkut (együtt 5000 Ft), ezzel az utolsó két alkalommal 17 és 22 napig bírták (egész napi használat, amióta nincs suli). Szerintem ez egész jó érték. 2,5-3 hetente lemerül kettő, vagyis 5-6 hetente egyszer kell töltenem (a 4-et együtt). Ez nem megterhelő. A billentyűzetben pontosan 5 hónapja megy a gyári Energizer.

    ''Ezt az sms-t küldd el annak, akit szeretsz, akit kedvelsz, akit gyűlölsz és akivel le akarsz feküdni, aztán gondolkodj, hogy te miért kaptad...''

Aktív témák