Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullSoft

    tag

    Kozel 10 honapja hasznalom ezt a combot, (meg egy Microsoft+Sulinet altal szponzoralt versenyen nyertem), de nem sok jot mondhatok rola. Jatekra teljesen alkalmatlan, ha sokaig lenyomosz egy gombot, akkor egy ido utan ''elfelejti'' es ugy veszi mintha elengedted volna. (thx to szarul kivitelezett wireless) Pl. NFS UG2-t nyomtam (volna) vele, aztan mire elment 200-ig a verda, mar lassult is mert ugy vette nem nyomom a gazt, kozben el sem engedtem. Az Insert/Del/Home... stb. kiosztasa szornyu, vmint a funkcio gomboknak is dupla hatasa van az F Lock miatt. (ez latszik a kepeken h dupla felirat van rajta). 10 honap alatt sem sikerult hozzaszokni... :((( Irodaba hasznos lehet, de oda meg minek ennyi penzert. Az egeren keves a 3 gomb. Valojaban csak 2, mivel a gorgo oldaliranyu mozgatasa ugy mukodik mintha Alt+Tab-ot nyomnank, azaz valtogat az alkalmazasok kozott. De ha a 3. - kozepso gombot akarom lenyomni, mindig elvalt vmelyik masik ablakra. (thx to szar gorgo+button3). Hogy vmi jot is mondjak, a billentyuzet nagyon kenyelmes, az eger egyarant hasznalhato bal- es jobbkezeseknek is (en balkezes vok), es a szoftvere is nagyon igenyes.

    Állatkertben: -Apu! Nézd mennyi Linux!

Új hozzászólás Aktív témák