Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    válasz erdoke #41 üzenetére

    Ha esetleg megfigyelted, a nehezebb coolerek nem a műanyag slotra vagy a slot körüli szintén műanyag keretre támaszkodnak, hanem rendes becsületes masszív gumírozott, nagy felületű hátsó támasztóra. melynek mérete általában 30-40 négyzetcenti körül van, az alaplapon a CPU körül van négy csavar, az a helyén tartja normális esetben. A nem éppen könnyű Strackert fotózáshoz szereléshez nagyon sokszor (Castek 1020-at meg még töbször) pakoltam föl-le az asztalról, döntögettem meg minden, eddig egyszer sem történt katasztrófa. Ha meg az álló torony eldől vagy egyéb brutalitás történik, annak bármekkora bordával csúnya vége lehet, azon sem lepődnék meg, hogy ha a kilós, de hátulra alaposan támasztott borda a deszkán maradna, de a slotot fogó letépné a procit.

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

  • Loretto

    veterán

    válasz erdoke #41 üzenetére

    Azért az már kis túlzás (2,5-3kg nem tom hogy csak képletesen írtad-e). a Te gondolatoddal semmi probléma nincs, sőt még ésszerű is, csak hát tudod milyen ez a ''kör''. 1 mhz 1 fok 1 gb...... És sztem lenne onem egy olyan ember akinek számítana... még a jól hűtő tr bordára is ráverjen x fokot. ez itt már market. szöveg, de attól függetlenül télleg meggyőző... plusz az árak....
    Tr: könyebb drágágbb, cm nehezebb olcsóbb jobban hűt. Mindenki el tudja dönteni mire van szüksége....

    Nem tudom mi lelt ma....nem szoktam ennyire politizálni :D remélem nem vagfyok faragatlan

    Soirée...

Új hozzászólás Aktív témák