Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Den

    veterán

    válasz dark bit #22 üzenetére

    ott bukik meg az elméleted hogy feltételezed, mindig minden gép megy. pedig nem. nálunk itthon egy asus wl500b router van arra kötve egy 3,5-ös külső ház. ha a gépem ki van kapcsolva é alszom pl, akkor is tudja más a családból használni, tudnak tőlem neten letölteni, stb. és összehasonlíthatatlanul kisebb és csendesebb mint egy pc. és mivel az asztali gépet megszüntetem, és csak notit fogok használni, ezért a nyomtatót is rákotöttem a routerre.

    sokan fogják ezt a kis kütyüt venni, én már nagyon vártam, kb egy éve azon agyaltam hogy tudnék csinálni egyet. az ára meg baromi jó szerintem egy, két éve egy mezei 10/100-as routert nem kaptál ennyiért.

    www.simson4t.hu

  • Den

    veterán

    válasz dark bit #48 üzenetére

    felső tízezer? ne viccelj már :) egy laprop vinyó 20 rongy.

    valóbban nincs minden ázban hálózat, szeremcsére a wlan miatt ma már nem is kell. A notebookoknál meg már alapfelszereltségnek tekinthető a wlan, vagy ha nem,már 5 ezerért kapható egy wifi kártya, de asztali pcbe való pci-os sem drágább.

    És hogy jön ide a nnstop letöltés? Miért kéne egy fileszerverről nonstop letöltni? nonstop_elérhető_ ez a lényeg. P2P fájlcsere, kliens hiányában még valóbban nem megy, de ez ha minden jól megy változni fog :)

    az egy ip cím meg nem gond, minden router tud virtual szerver funkciót, amikor egy portot átirányít egy belső ip-re, sőtt van bennük dyndns kliens is, így használom én is az enyémet,

    A vinyó sebessége szintén nem gond, hiszen wifin meg sem közelíthető egy mai 2,5-ös vinyó átviteli sebességének korlátja, de még a 10/100-as hálót használva is bőven elég

    de ez a felső tízezer jó szöveg :)

    www.simson4t.hu

Új hozzászólás Aktív témák