Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SP!T

    addikt

    válasz Lami66 #9 üzenetére

    Szerintem egy nőnek igen is tetszik ha leszólítják úton és útfélen. A baj hogy az általános többség aki meg is teszi ezt az a bunkó xar dumával megy oda, amiről azt valószínűsíti a nő (jogosan) hogy csak egy újabb p*nát keres.
    Emiatt viszont hiába szólítja le egy értelmes ember, egy vállalható jövőképpel, (szerintem) normális nők jó része ettől már ódzkodik sőt rosszabb esetben egy instant "perverz" titulust kap a férfi. :D

    Szóval ezt mi férfiak rontottuk el a sok fütyülgetéssel, meg látványosan nőket megalázó módon, nyált csorgatva bálványozásokkal.

    Kicsit eltérő, de valamennyire idevág. Kedvencem a közösségi portálokon megosztott képek alatt található "megb*sználak" és egyéb akár finomabban megfogalmazott "bálványozás". Mit vár ettől egy férfi? Milyen reakciót? El nem tudom képzelni... Nem is értem egy idegennek miért is kell növelnem az egóját egy ilyen beszólással még ha sértő is a megfogalmazás hogy szép. Hát nem ismeri... Csak abban erősíti a nőt hogy ő bárkit megkaphat és elszáll az egója, miközben ugyan olyan büdöset.... tudod.. Szóval más férfi dolgát nehezíti meg ezzel aki tényleg esetleg szeretne tőle valami komolyabbat.

    [ Szerkesztve ]

    There's a device that I've been using called a whoop.

Új hozzászólás Aktív témák