Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Monngoose

    aktív tag

    válasz #09819904 #26 üzenetére

    Mert szerinted azok, akik játszanak, másra nem is használják a gépet?
    Esetleg tartsanak készenlétben egy másik, ékezetes billentyűzetet is munka céljára? És persze cserélgessék őket!?
    Irigylem azt a sok eszedet! :Y

    Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

  • Cifu

    nagyúr

    válasz #09819904 #26 üzenetére

    Mitől lesz valaki "Gamer"? Attól, hogy játszik a számítógépen? Akkor én is Gamer vagyok. Akad egy-két angol nyelvű billentyűzet a polcon, de csak végszükség esetére. Amúgy csak magyar nyelvűt használok, mert gépelni is elég sokat szoktam, például ebbe a fórumba is, és nevetségesnek tartom, amikor folyton jönnek a kifogások, hogy 'sorry, azert nincs ekezet, mert telefonrol vagyok", még telefonon is van magyar ékezetes billentyűzet APP.

    Persze, lehet mindenféle ALT kombókkal játszani, hajrá. De egy 55e Ft-t billentyűzetnél elvárnám, hogy akkor már minimum magyar kiosztású legyen. Nincs? Sebaj, nem én vagyok a célközönsége. Meg nem is túl sok ember, mert ha valaki attól gondolja magát "Gamer"-nek, hogy "Gamer" számítógépe, egere, billentyűzete van, és státusz-szimbólumnak gondolja magát, hát hurrá. De especiel még a "Gamer"-ek is vehetnek magyar kiosztású, Cherry MX kapcsolós, mechanikus billentyűzetet. Roccat Ryos MK, Zowie Celeritas, Tesoro Durandal (amit a PH! is tesztelt) és így tovább.

    Persze, meg lehet magyarázni, hogy te annyira "Gamer" vagy, hogy nem kell ékezetes karakterrel szerelt billentyűzet. De azért tedd fel a kérdést magadnak: Te vennél egy Cherry MX Board 6.0-át, mikor a piacon van nem egy és nem két, szintén Cherry MX kapcsolós alternatíva, magyar kiosztással?

    Ezek után olvasd el újra a #3-as hozzászólásomat, és értelmezd. Szép dolog volt a teszt, meg hogy a Cherry figyel a magyar vásárlókra, legalábbis küld egy PH!-nak is egy tesztelni valót, csak éppen a logikát nem értem, hogy akarnak betörni a piacra angol (meg német, meg miegyéb) nyelvű billentyűzetekkel. Mert egy nagyon szűk réteget leszámítva senkit sem fog érdekelni.

    De a lényeg, hogy most aztán k*rva jól megmondhattad a magadét, mert ugye gondolkodni és értelmezni luxus... :U

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák