Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ElEvEn11

    senior tag

    válasz Busterftw #30 üzenetére

    "(valojaban fizetett lg hater)"

    :Y Ez neked miből következett? :F
    ***
    Általában a topichoz.
    Sokan írják, hogy gyorsak az LG-k meg a WebOS. Nekem egy pár hónapos LG 55" NANO TV 55SM8050 van. Biztos én választottam rosszul, mert ugyan napi szinten nézzük a Netflix-et rajta, de van, hogy lassabban indul, mintha a Windows Netflix kliens indítanám el. Az indulási sebesség abszolút különböző és mivel más alkalmazást nagyon nem használunk rajta, csak a Prime van még, ezért meglehetősen fura, hogy ezt csinálja. A távirányítón dedikált gomb az Netflix-nek. Onnan indítom szinte mindig és mégis. Nekem ez nagyon fura. Nem hinném, hogy "olcsójános" tévét vettem volna. A panel remek, a hangja rendben, de ez néha nagyon bosszantó. Leülünk a tévé elé asszonnnyal, hogy nézzünk valamit és a bekapcsolás a régi képcsöves tévék idejével vetekszik (mármint, amire a Netflix elindul).
    Hozzáteszem – még egyszer –, nincs rá telepítve semmi extra alkalmazás és van még szabad hely bőven. Valakinek tipp, hogy ez miért? :F

    Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

  • Georgexy_hun

    tag

    válasz Busterftw #30 üzenetére

    En hasznältam rajta a SmartIP TV app-ot. Ami meg is maradt, tehät mülödik.
    Viszont a mäsik TV-n ami mär alapbol 4.5-ös verzio volt ennek a szoftvernek egy ujabb valtozata fut. A regire ez a verzio nem erhetö el.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S23 Ultra- Dell XPS 17 L702X - MSI X470 Gaming Plus Max - AMD Ryzen9 3900X - Nvidia RTX 2060 Super - 32 Gb DDR4

Új hozzászólás Aktív témák