Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plexicushio

    senior tag

    válasz PuMbA #12 üzenetére

    Az croppos Sonyknál tudom, hogy botrány lassú, ilyen 30-40 MB/mp között lehet, ami még az UHS-I szabvány elméleti max. közelében sincs.
    (Mondjuk a Canon M6 Mk2 esetében pedig az UHS-II -es slotnak nincs túl nagy jelentősége, mert csak egy minimálissal teljesít túl a váz egy minőségibb I-es kártyával szemben. Értsd: nem éri meg ez esetben a rettentő félárat. Azt hiszem 70-80MB/s közelében lehet az írás, de már egy M50-nél is.)

    Használhatatlan? A menüt nem lehet b@asztatni míg írja ki a képeket, de képet lehet lőni vele közben, nem?! :)

    A9 II esetében én is csak ennyit találtam:

    Sony claims the A9 II's buffer is capable of 361 JPEGs (any quality), 239 compressed raw, 226 compressed raw+JPEG, 131 uncompressed raw or 120 uncompressed raw+JPEG frames. (The A9 was rated at 362, 241, 222, 128 and 118 respectively.)

    A9 II's secondary SD card slot now supports high-speed UHS-II SD cards, just as did the primary slot in the original A9

    Ezen az oldalon szoktak általában a vázakhoz kártyás mérések is lenni, de az A9 II tesz itt sem teljes. :(

Új hozzászólás Aktív témák