Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duck663

    őstag

    válasz t72killer #357 üzenetére

    Nem-nem, te válaszoltál a 342-re. :) Tudom is én, hogy a tiéd melyik volt. :)

    Pár FPS simán lehet a difi még 4K-n is.

    Persze, nem pár hónapja. De folyamatban voltak fejlesztések, csak el kellett kaszálni őket. Ott a Vega 11. Amit a Polaris 10 helyére szántak. Ahelyett, hogy azt kiadták volna jött 3* is a Polaris 10. De honnan tudhatjuk azt, hogy közben nem próbálták-e kijavítani, amire elmegy feleslegesen az erőforrás és az idő, közben pedig belekényszerülnek egy újrakiadásba. Közben ott van egy másik fejlesztés ami mondjuk a korábbi fejlesztésre épül, csakhogy az nem működik, akkor hiába akarunk rá építeni, ha az alapfejlesztés nem jó, akkor előbb azt javítani kell, egyáltalán megtalálni az okát, miért nem működik. RPM pl. Mi volt az ígéret? Mi teljesült belőle? Driverből majd gyorsítani tudnak minden játékon, majd miután nem jött össze, kijelentik, hogy kell a játékok részéről a támogatás, jött a FC5 és hát olyan veszettül nem estünk hasra a tempójától. Biztos vagyok benne, hogy nem Hawaii-on lógatták a lábukat a fejlesztők, bár lehet most Vegasban leültek pókerezni kicsi. :DDD

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

Új hozzászólás Aktív témák