Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Ijk #60 üzenetére

    Persze, hogy nem, az egyik egy 800 ezres váz a másik meg 300k körül van. Ez még DSLR-ek között sem jelent azonos tudást. És ilyen egyébként el sem hangzott, én lennék az utolsó aki ilyen "tudja ugyan azt" demagógiára fanyalodna. De mielőtt nagyon alá és fölérendeltségi viszonyt alakítunk ki, szögezzük le, hogy a MILC-ek is tudnak egy pár dolgot amit a DSLR-ek nem. De szerintem felnőtt emberek el tudják dönteni mire van szükségük, na meg azt is, hogy mire nem.

    Nálam esedékes volt már egy gépváltás, de mivel a céges DSLR-eket magáncélra is elvihetem ha kell, ezért adta magát, hogy ne DSLR legyen. Na meg untam már őket cipelni, meg azt sem annyira kedvelem, hogy DSLR-el a kézben a világ bármely pontján feltűnő vagy (most nem a zsebesek miatt mondom, hanem utálom ha a "hé ott egy nagy gépes fotós, bámuljunk a kamerájába" effektus beindul), jobb szeretem ha le se szarnak, nézzenek egyszerű turistának három sarokra az otthonomtól, én maradnék inkább "láthatatlan". Ugyan ezen okból szereti sok fotóriporter meg utcai fotós ezt a kategóriát. :)

Új hozzászólás Aktív témák