Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • siti

    senior tag

    válasz schawo #30 üzenetére

    látom képben vagy:
    1, TN-re is van mennyiségi kedvezmény :)
    2, én is szeretnék olyan világban élni, ahol mindenre a legjobb gépeket használják.
    3, vonalkód szkennelő állomáson (beszerelték az alkatrészt) aztán teljesen mindegy a monitor, (de tudjuk hogy nem), míg a P&L chartba meg kell magyarázni azt a sort, mint extra kiadás. 60-80mp munka kiesés? tejóég...

    Igen van pénz. Nokia, Elcoteq, Gyulai kolbász. Ott is volt pénz ISP-re? Nem kis cégekről beszélünk, mint a miénk. Ja hogy mind bezárt.

    Nem, nem vagyok az igényes felhasználó és pláne az ISPk ellen. Tényeket sem tudom megcáfolni, mert jobb. Tény, hogy csak pár 10e Ft-tal több, de ezt sok mindenre el lehet mondani, de amikor emberek vesznek 10-15e Ft-ért P4-es gépet netezni, játszani, akkor valahogy észre kellene venni, hogy bár nekem/nekünk van pénzünk ISP-re, sok-sok embernek nincs. Csak azon csodálkozom, hogy munkanélküliség, megszorítás, a járda sincs felújítva és megy a felháborodás, hogy TN panelest hogy merészelik. Ennyi. ;)

    Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

Új hozzászólás Aktív témák