Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz Enszuke #101 üzenetére

    És akkor is megírtam, hogy kizárt dolog, hogy bárki megtudna venni egy 195 dolláros listaárú processzort 10000-15000 forintért. Az, hogy te ezt megtetted nem jelenti azt, hogy ez általánosan így van. :)
    [link] - itt az ominózus hsz. Mindenki kikeresheti a termékek árát.

    Bármit összemérhetsz, mivel ehhez jogod van, csak oda kellene írni, hogy az egyik konfiguráció a boltban ~kétszer többe kerül.

    Néztem a Brazos fórumot és a Brazos teszteket. Mindenhol a fogyasztási eredményed kétharmadát mérik.

    Igen leírtad, hogy rossz tapasztalatait voltak vele. Ez nyilván ok arra, hogy utáld, és ezzel semmi baj nincs. Azzal van a baj, hogy szereztél egy bolti áron 70k-s konfigot 35-45k-ért, és ezzel már összemérhetővé tetted a 35-45k-s bolti árú konfiggal. :) Most nem néztem meg az árakat, akkor amikor megnéztem ennyi volt. A forint gyengülését bele lehet számítani persze.

    Egyelőre te próbálod bizonyítani, hogy a teszted hiteles, én nem, mert nekem ezzel kapcsolatban nincs mit bizonyítani. Nem én csináltam a tesztet.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák