Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton

    nagyúr

    válasz szab.tam #5 üzenetére

    Igen, valóban figyeltek, mégis megvédem az igazam.

    Ugyanis a Samut csak akkor kapcsolom be ha komoly videós munkába fogok akkor kell a tárhely. Egyébként a ház alján figyel egy szivacson, nincs a házhoz rögzítve, így nagyon fülelnem kell hogy meg tudjam állapítani a hangból, megy-e.
    Szóval bekapcsolás: jelentem, épp a napokban készültem el a barkács megoldásommal, mellyel valóban LE tudom kapcsolni ezt a vinyót menet közben, mivel az e-satan lóg, és ha visszakapcsolom, újra felismeri a rendszer. Tehát ha nincs videós meló, elvagyok a 32giga SSD-vel, így valóban csak a Seasonic mocorog. A VGA-m is köszöni jól van, 62 fokos és 100 felett van a lassulási küszöb! Terhelés alatt sem volt soha 80 felett, szóval nem aggódok. Jól szellőzik a házam. Pedig van egy Xilence 8centis venti, de egyelőre a polcon figyel, nem szereltem be. Minek? Procit pedig a Ninja mini hüti, jobban mint a gyári ventis intel hütő! Nem vicc!
    Majd a nyári kánikulában ránézek ismét a dolgokra, és max. akkor teszem be a Xilencet.

    Tervezem egy cikket írni erről a csendes gépről, mert csináltam fotókat is :K

    Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Új hozzászólás Aktív témák