Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nordic

    Közösségépítő

    válasz Freiherr #25 üzenetére

    Pontosan, én is simán néznék ilyet, ha lenne színvonal bármilyen téren (zsűri/fellépő). A régebbi műsorok(pl amikor indult a Megasztár/Xfactor), azokat szerettem minden téren. De egy ideje már csak a külföldi műsorokat nézem pl youtube-on, mert ugyan azok nagy része is tuti megrendezett, de legalább a továbbengedett produkciók 95%-a minőségi, és a zsűri is hozzáértő személyekből áll, nem ilyen ripacsokból.

    lezso6: kb az volt az utolsó ilyen műsor amit követtem valamelyest(az volt az utolsó Csillag Születik), mert legalább Puzséron meg Hajós Andráson lehetett röhögni, Pokorni Liá-t meg szerettem nézni, mert szerintem irtó csinos nő :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Freiherr #25 üzenetére

    Arra reagáltam, hogy csak erre lenne igény.

    Ezt nem fejtetted ki a #13-ban, de egyébként rosszul idézed, hiszen nem írt olyat, hogy csak erre van igény. :)

    Ez nem igaz, mert lenne igény ilyen műsorra, csak nem ilyen minőségben, legalábbis nekem.

    Nekem is lenne igényem más jellegű, minőségi műsorokra, de esélyesen pár tízezer embernél többet nem érdekelne. Lehet sorolni hány és hány olyan műsor volt mondjuk 2-3 évtizeddel ezelőtt, amely igényesebb és tartalmasabb, mint a mai műsorok. Ha néha fel is tűnt az évek alatt egy-egy igényesebb próbálkozás, az elbukott, mert nem volt komolyabb nézettsége.

    Sixx erre reflektált, 1,4 millió nézőt hozott az X-Faktor. Erre van igény.
    A kereskedelmi TV pedig főleg abból él, hogy magas nézettség mellett tudja a reklámidőt értékesíteni, tehát számára a lényeg, hogy magas nézettségű műsorokat tegyen képernyőre. Az X-Faktor hozza a számokat. Ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák