Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz duke #162 üzenetére

    Ez mondjuk jogos...
    Az a kinom nekem, hogy RGBW-s TV-t nem szeretnek, ezzel az LG kb kiesett (Amennyibe az OLED kerul, annyit meg nem vagyok hajlando TV-re kolteni, pedig az lenne az igazi. Nade hatha black friday-en lesz valami nagy dobas amazonon, volt mar ra pelda... :DDD).
    Marad a Panasonic, Samsung meg a SONY a nagyok kozul, meg a HiSense meg TCL meg mittomen meg mi a random, jo ar-ertek aranyu kicsik kozul. Namost ebbol csal a Pana az, ami nem droidos, de mikor elmentem megnezni egymas mellett a TV-ket, olyan szinten fos fako kepe volt a Pananak, hogy az valami hihetetlen, mintha valami fatyol mogott lett volna. Persze ez lehet csak beallitas kerdese, franc tudja, de inkabb nem kockaztatok.
    Mi marad? A hulye droid, franc kivan. :(
    Viszont ha valasztani kell, hogy allandoan lefagy meg ujraindul akkor is, ha nem hasznalom a "smart" bullshitet, vagy szarabb a kep, akkor azt valasztom, hogy szarabb a kep, aztan majd megprobalok allitgatni rajta. :K

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák