Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcee

    addikt

    válasz Kolondrum #396 üzenetére

    Én is a kettő között vaciláltam, követem mindkét topicot, nézem és olvasom a teszteket. Számomra tök egyértelmű, hogy az F2 Pro minden fontos tulajdonságában jobb, az X3-nál. Tényleg csak a 120Hz szólhat a kisebb mellett, de az eléggé felhasználófüggő, hogy ki értékeli, a többségünk még nem tapasztalta, szóval majd idővel derül ki, hogy kinek mennyire jön be. Én például próba után valószínűleg kikapcsolom, mert az üzemidő nekem fontos.

    Én végül csak azért nem az F2-t vettem, mert akkor már a 256GB-osat szerettem volna (64GB-on most sem férek el és hosszabb távra tervezek), az meg már inkább 150e körül van, annyit meg akkor adnék érte, ha képméretben nem lenne kompromisszum számomra. Ritkán veszek telefont, 18 év után ez lesz a 6. A korábbiakra mind nagy vágytam, és tökéletes vételnek tartottam őket (a Badás Samsung bukó lett a támogatás hiánya miatt, de az LG G-t, a O+2-t és a Max 3-at is nagyon szettem). Ez most nem jön össze, nem találok méltó utódot a Max 3-nak méretben. Akkor meg mért adjak érte 150e-t, ha nem lángol a szerelem. Ezért vettem végül X3-at, az azonos memória konfigurációjú F2 helyett 60%-os áron... És persze most itt tépelődök, hogy nem döntöttem-e rosszul!? :(

    \m/

Új hozzászólás Aktív témák