Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz joey04 #32 üzenetére

    ilyen esetre kellene tartani az embernek egy ericsson gh197-et... az már szerintem fegyvernek számítana :DD megmutatni neki és fejbecsapni vele... (szájkarate off)

    nincs amúgy jó megoldás... csak megpróbálni kikerülni az ilyeneket és nem szabad semmit elővenni... "bocs, otthonhagytam a telefont, mert lemerült/bedöglött..." vagy valami hasonló... aztán kigondolni, merre lehet "menekülni", ahol esetleg segítséget kaphat az ember... mindezt nem feltűnően, mert ha észreveszik, hogy fél az ember, az a legrosszabb...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Kolondrum

    félisten

    válasz joey04 #76 üzenetére

    Én nem pesten lakom nekem ez idegen dolog, nem ismert fogalom és ennek örülök. Nagyon nagyon örülök neki! Viszont szokásom pesten járni, párom a megmondója, hogy mi a reakcióm dolgokra, van h nem érzem jól magam az aluljáróban, a buszon, xy megállóban, érted kiszállok pesten felülök a villamosra és felb*** az agyam az ami ott fogad, taszít.. Hagyjuk. Pest arra jó h bemenjek ha kell valami, lakni jobb itt, ahol éjszaka annyira csend van h félelmetes. Nagyon off!
    Jó jó itt sem minden makulátlan, de a helyi jófiú újra nyaral, élete felét nyaralással tölti! :D

    A józsefvárosin 3 az 1-ben, sokkoló, vipera, gáz spré. Kajak! Életemben először és utoljára mentem ki oda!

    [ Szerkesztve ]

  • Jim Tonic

    nagyúr

    válasz joey04 #156 üzenetére

    Mi köze a hitnek ahhoz, hogy egy jelfogadó berendezés nem zavarja az autórádiód?
    Milyen a Bocha szintű ember? Bocha Bocha szintű? Hagyjuk. Feladom.

    [ Szerkesztve ]

    Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

  • zozo1414

    csendes tag

    válasz joey04 #207 üzenetére

    elő kell venni a 2m szabját v a sörétest és csapni egyet a lecsóba

  • Kobe

    veterán

    válasz joey04 #207 üzenetére

    a kés forgalmas helyen csak hátrány. A kést elő kell venni, a rugóval kinyitni, vagy rosszabb esetben bicska, és azt is kinyitni, ez mind időbe telik. Tömegben feltűnő, szintén hátrány. Télen, bélelt kabátot és pulcsit átszúrni igencsak nehézkes, ha normális anyagból van, újabb hátrány. A késnek, hogy zsebben elférjen, behatárolt hosszúnak kell lennie, különben feltűnik a jardnak is, miközben sétál a gangon. Vagyis kb egy max 8 centis éllel rendelkező valamiről beszélhetünk, a nagyobb már feltűnő. Újabb hátrány. A 8 centiből kb 5-6 centit kapásbol le kell venni kabát pulóver póló miatt, vagyis max 2-3 centi mély sebet képes ejteni vele, ami egy normál testalkatú emberen egyáltalán nem vészes-nem halálos, hacsak nem ütőeret talál el. vagyis egy ilyen helyzetben ha egyik kezeddel elkapod a kezét mielőtt venné ki a kést, a másikkal elkapod a torkát, sokkal nagyobb előnyben vagy. Bátrabbak még a torkukat is használhatják segítségkérés céljából.
    Nem számítanak a méretek, nekem anyni előnyöm van, hogy nem kötnek belém, de állítom, hogy tucatjával rohangálnak a nálam 2 fejjel alacsonyabb, de erősebb emberek, és én sem tudom, menyit érne a méretem egy tényleges konfliktusban. Csak azt tudom, hogy még ha hátrányból indulnék is, még ha el is kapálnak, valószínűleg akkor sem hagyom annyiban. Boxban is milliószor előfordul, hogy a kicsi, fürge ellenfél simán leveri a nála 2 fejjel magasabbat.

    Az ilyen emberek addig vannak csak versenyelőnyben, amíg ezt a többi ember nem gondolja végig. Amint valaki rájön, hogy ő a puszta kezével/lábával gyorsabban képes reagálni, míg ő piszmog a bökővel, onnantól kezdve meg fordul a kocka. Ennyi. 15 évesen meg pláne előnyben van, szituációtól függetlenül úgyis a kisebbik pártjára állnak, legfeljebb utólag vonják kérdőre őt is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák