Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • toth_janika

    őstag

    válasz K e n y a #33653 üzenetére

    Azért sztem egy kicsit ez sem fedi a valóságot...
    Nekem ugyanaz a rendszer van a Z10-en, és ahogy írtad is, nekem is megy, bár nem "atom biztosan". Nekem 3 e-mail-t + 1 munkahelyit figyel és frissít. Ez azt jelenti, hogy minden nap este 8kor töltőre kell tennem a telefont, mert nem bír ki másfél napot. Emellett gőzöm sincs miért, de néha elkezd melegedni... Mivel a rendszergazda nem engedi, így csak azok a programok vannak telepítve, ami központilag kimegy rá, tehát az sem lehet, hogy androidos progikkal teleszemeteltem. Semmit nem csinálok vele, áll az asztalon és mikor megfogom érzem, hogy meleg. :F
    Azért használom, mert céges telefon és "ingyen telefonnak ne nézd a hőfokát" :DDD De ennek ellenére nem vagyok elájulva tőle!
    És hogy az Androidot "mókolni" kell, hogy "ne akadjon és működjön egyáltalán rendesen" ez nettó bullshit. Kezdve a legalapabb, legfosabb ZTE GrandX-től, Defy-on, Razr-on, Padfone-on át egészen az S6-ig semmit nem kellett mókolnom, hogy működjön. Ja hogy én nem szemeteltem ronggyá a telefont mindenféle programokkal... Mea culpa!
    Egy kicsit kezd már elegem lenni abból, hogy dobálóznak itt a népek azzal, hogy "android így mókolni kell meg úgy mókolni kell", holott azt sem tudják mit mondanak... Mert, ha tudnák, akkor nem mondanának ilyen balfékségeket! :W

    Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

Új hozzászólás Aktív témák