Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bfkerek

    kezdő

    Én is azonknak a táborát erősítem akik egyet értenek azzal, hogy az új fejlesztések/frissítések az újabb hardvervásárlások felé tereljék a jónépet. (de legalább ne rontanák azt el ami régen működött -hagyják úgyés bővítsék!!!)

    Direk okozzák a hibákat!

    2017 ugyan ez a gépem (PC, RX460) röccenés nélkül vitte a youtube VP9 4k@60 (azért kell hozzá a chrome indítóparancshoz hozzáfűzött --enable-accelerated-vpx-decode=2 -de csak annyi)

    2017 telén az AMD direkt kivette a VGA driverből a VP9 hybrid-et, (azóta Crimson-ReLive-17.9.3 a legutolsó ami a polaris kártyákkal működik)

    2018 tavasz, a microsoft csinált valamit és onnantól nem működik még ezzel a Crimson-ReLive-17.9.3 -al sem a hybrid VP9 csak ha belepiszkálok a driverbe a DXVAChecker_4.1.2 -el

    2019 nyár megjelent a 76-os chrome - onnantól nem működik a parancs trükk szóval akkor meg a google újított valmit... - marad a portable chrome 75.0.3770.142 -ez még beveszi a parancsoros indítást ha a 2017-es VGA driver van fenn , amibe bele lehet nyúlni a régi DXVAChecker-el ( az újjal már nem mert abból "kifrissítették azt az opciót...)

    2019 november a microsoft kavart valamit és ami eddig ezzel a kavarással még nagynehezen működött VP9 4k@60 az onnatól már sehogyan sem, akkortól kelett blokkolnom a VP9 4K@60 30Hz-re hogy ne droppoljon.

    2020 nyár valamit kavart a google a youtube-al és mostmár nem lehet blokkolni a 60 FPS-t vagyis lehet csakhogy akkor a max felbontás 720p lesz.. szóval ők meg azt szedték ki hogy ne lehessen egyik addonnal vagy skriptel sem a 4K@60 -at 4k@30-ra butítani ahogy ezt évekig lehetett. Ugyan miért fájt már nekik hogy pár ember csak 30FPS-el nézné a 60-as videót?!!!

    Tudom hogy ők voltak és nem a microsoft, mert leteszteltem régebbi windowsokkal is , és már azzl sem lehet blokkolni normálisan a 60FPS-t)

    Szemétláda az összes! Az apple legalább normálisan szétbarmolja most a régi gépeket hogy meg se lehessen csinálni.. gratulálok nekik is!

Új hozzászólás Aktív témák