Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz 8th #14 üzenetére

    Azért ez tényleg meredek. Ha már említed a másik topikot. A korai vakcina alkalmazással kapcsolatban említettem meg anno, hogy tök jó, hogy milliók menekülnek meg...de az a kis százalék aki a mellékhatásba hal bele...azokat és a családjukat nem fogja vigasztalni, hogy de legalább a többi beoltott millió éli világát. Jóformán keresztre feszítettek az óvatosság miatt... Erre most hasonló logika mentén akarod elmarasztalni a vakcinákat?
    Nem tudom te milyen 8-10% fertőzöttről beszélsz? Azokról már volt több statisztika is akik oltás ellenére fertőződtek újra és halállal végződött. Karikó Katalin is jól helyretette az ominózus magyar statisztikát...
    Mondjuk a helyedben a gagyi sinopharmmal én sem ugrálnék.

    Abszolút feltételezéseken alapulva érvelsz...lényegében semmi valós tényadatra nem hivatkozol... Gyakorlatilag azt állítod, hogy hogy haszontalanok a vakcinák...
    Ilyen emberrel én nem akarok a továbbiakban kommunikálni. Minek szóltál hozzám egyáltalán?

    Gh0st: Na a másik... Ki beszélt szuper erőről. Itt arról van szó, hogy alapjaiban kérdőjelezi meg a hatásosságát. Különben minek van akkor? Dísznek? :U
    Édes istenem.

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák