Keresés

Hirdetés

  • V Rising teszt

    gp Két évvel ezelőtt nem várt sikert hozott a Stunlock stúdió számára a V Rising, és most minden földi jóval teletömve kiléptek a korai hozzáférés árnyékából is. Nézzük, mit is hoznak a teljes pompájú véres kalandok!

  • Még ebben az üzleti évben leleplezi az új konzolját a Nintendo

    ph De biztosan nem a júniusi Nintendo Direct rendezvényen, hanem valamikor máskor.

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Dr. Akula #72 üzenetére

    persze, egy telefon vagy egy kb iauto módot tudó jpegben fényképező cucc még nem igazi eszköz...sztem ha cserélhető obis rendszered van, vagy egy jobb kompaktod, onnantól az ötleteid, a fantáziád, és, hogy mennyire vagy képes megvalósítani (technika, tudás) számít...a lényeg, hogy élvezettel fotózz, és legyen legalább egy alap technikai tudásod...a többi gondolom tapasztalat kérdése. én pl lassan teljesen átlátom a gépem összes beállítási lehetőségét, tudom mi mire való, és mikor használatos, de mégis...absz kezdő vagyok még...nagyon ritkán csinálok olyan képet, amivel teljesen elégedett vagyok, és biztos vagyok benne, hogy ez nem a gépem hibája, pedig nem egy full frame cucc... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák