Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ngabor2

    nagyúr

    válasz t72killer #9 üzenetére

    miért törjék magukat azon, hogy jobbat/célratörőbbet adjanak ki, ha ezt is ugyan úgy megveszik? a nép 99%-a valszeg a win lehetőségeinek néhány %-át használja ki. jó eséllyel más-más néhány %-ot, de semmiesetre se az egészet. mégis mindenkinek ki kell fizetnie az egészet, mert lehetősége van bármelyik pár %-ot használni.

    az a szomorú valóság, hogy a winnek egyelőre nincs igazi alternatívája támogatottság és elterjedtség szempontjából. és amíg állami szinten ennyire van nyomva a win, addig nem is lesz.nem lehet egyik napról a másikra, felsőbb utasításra áttérni pl. linuxra. a rencergizdák se értenek hozzá, rendes support sincs hozzá ilyen szinten. ez van, ezen kellene változtatni, hogy valami elmozdulás legyen.

    reálisan gondolkodva: hirtelen nem lehetne használni pl. az office dolgait, akkor elég nagy gondban lenne a t. user, mert pl. az OOo nem mindig úgy jeleníti meg a dolgokat, mint az ms office programjai. és ez fordítva is igaz: a múlt héten összehoztam OOo-ban egy előadást, mentettem ppt formátumba, a végeredmény win alatt nem is hasonlított arra, amit én csináltam.

Új hozzászólás Aktív témák