Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    Még kiegészíteném a tesztet az alábbiakkal (idézet egy másik hozzászólásomból):

    Én eddig elégedett vagyok a felújított kiadással, de ezért van néhány hibája:
    - pár helyen tényleg megmaradtak sajnos az alacsony, paca-szerű textúrák, amik nagyon elütnek így a környezettől
    - lassan megjelenő textúrák (UE betegség)
    - a kontroller karjainak a túlzott érzékenysége a hackelős minijátékok során, ahol egy pöccintésre sokszor 2-3 "kockányit" is ugrik a kijelölő. Ez persze marha vicces egy magas nehézségű széf vagy vending machine hackelésekor (X360-nál nem rémlik, hogy lett volna ilyen gond)
    - a környezeti hangok túlságosan "áthallatszódnak" a távolabbi pályarészekről (sokszor hiszem azt, hogy a splicerek ugyanabban a helyiségben beszélnek, mint ahol én éppen vagyok, aztán később kiderül, hogy pár helyiséggel arrébb nyomják a műsort)
    - rossz minőségű hang a rendezői kommentárok videói alatt (túl alacsony bitrátával tömörítették szerintem)

    Még csak az első résszel játszom, így a másik kettőről nem tudok egyelőre véleményt mondani.
    A Bioshock 2 egy méltatlanul hanyagolt játék, sajnos teljesen agyonnyomja az első rész, holott önállóan is és folytatásként is szuper.

    A Bioshock Infinite Clash in the Clouds DLC-je egyébként tartalmaz behind the scenes videókat, concept artokat, karaktermodelleket és hasonlókat, melyeket a challenge-ek teljesítéséért kapott pénzből lehet kinyitni, szintén egy múzeumben (hasonlóan a felújított Bioshock-ban található Museum of Orphaned Concepts-hez, melynek az ötlete valószínűleg innen jött).

    [ Szerkesztve ]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz ribizly #7 üzenetére

    Nem, végig arról volt szó, hogy a konzolos verziókat felhozzák a PC-s szintjére, a PC-s verzió nem kap tupírt.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz janos666 #40 üzenetére

    Nem lehetne, hogy akkor halkan távozol a Half Life topikba vergődni?

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák