Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Örni76

    tag

    válasz Eastman #195 üzenetére

    Hello!

    Azért vicces ez az ember, saját találmányként tűntet fel egy olyan ágyat, ami pl. Svédországban már vagy 20 éve létezik :) No mind1.

    Nekem egy 5 mm-es sérvem van a szokásos L4-5 között, a 10 éves kiadványszerkesztői ülőmunkának és a kevés mozgásnak köszönhetően. Pont 1 éve annyira bekattant a derekam, hogy mentővel vittek az ORFI-ba és két hetes infúziós bennfekvés lett a vége. Operációra nem gondolok, naponta-kétnaponta gerinctornázok, sétálok és február vége felé vettem egy gravitációs ágyat (35000 Ft). Vegyesek a tapasztalataim vele, van mikor jó, van mikor rossz. Azért a fejjel lefelé lógást nem ajánlanám, nagyon megterhelő, én olyan 20-30 fokos dőlésre szoktam állítani. Utólag eszembe jutott, hogy elég lett volna egy deszkát az ágynak tönteni és azon feküdni ekkora fokban és ugyan ott vagyok, de mostmár mindegy :) Kinek hogy jön be ez az ágy? Osszátok meg a tapasztalatokat!

    Még valami: nekem nagyon bejött a magneB6 szedése, jót tesz az izmoknak, sokszor egyáltalán nem éreztem semmiféle fájdalmat.
    Huh, most hogy bejött ez a 15 fokos hőmérséklet, mintha mind a két lábam le akarna fonnyadni, jöhetne már a melegebb!

    Horgolt android figura kapható: http://kepfeltoltes.hu/view/110208/Resize_of_IMG_9321_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Új hozzászólás Aktív témák