Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PazsitZ

    addikt

    válasz biker #2 üzenetére

    Szerintem is beállítás kérdése. A frissítéseknél gondolom a teljesen automata módszer van beállítva. Ha átállítod az "automatikusan letöltve, de én döntöm el mikor telepítem" opcióra nem lesz ilyen.
    Nem akarom én védeni microsoftot, de ez inkább user error. :U
    Max a default opción lehhet vitatkozni, h miért az, ami. De az meg pont az egyszerű userek miatt, a "legautomatizáltabb".

    - http://pazsitz.hu -

  • mephi666

    nagyúr

    válasz biker #2 üzenetére

    ez van, ha teljesen automatikusan mennek a frissítések... úgy vettem észre, hogy időnként van olyan, ami megköveteli az újraindítást és, ha teljesen automatikusan feltelepül, akkor próbálkozik újraindítással... idióta ötlet nagyon, mert általában az emberek használják a gépet... (idegesítheti őket a folyamatosan felbukkanó ablak az újraindításról...) esetleg olyan munkát végeznek, amihez nem kell a jelenlétük és mondjuk ha egy több órás kódolás közepén kimegy az ember ebédelni, simán felmegy a frissítés, majd sír a rebútért... (el is végzi) aztán jöhet a bosszankodás...
    megnéztem: úgy állítottam be, hogy csak értesítést kérek az új frissítésekről, de manuálisan telepítem őket... munkaidő vége előtt szoktam feltelepíteni mindig és kikapccsal együtt megkapja majd az áhított újraindítást is...

    egyébként múlt szerdán reggel elutaztunk 3 napra, de úgy hagytam a gépet, hogy a torrent mehessen... reggel mintha feltettem volna valami frissítést indulás előtt... szombaton hazaérve láttam, hogy csak újraindult a "rohadék", de szerencsére a kliens is elindult azonnal, tehát nem potyára ment a gép folyamatosan :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • biker

    nagyúr

    válasz biker #2 üzenetére

    nos a telepites automatikusan van, de ehhez miert kell azonnali es vagy kotelezo restart? irja fel a valtozast, es varjon az engedelyre. mint sok ertelmes programnal. nalunk az ido 5perc default. azert ba...a meg az an...t aki eldonti helyettem a restartot. pl bekapcsolva hagyom nyaralasra, hogy tavolrol elerjem, aztan elso nap restart azt all login ablaknal. jo poen.

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák