Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • Mindent megtudtunk az új Nokia 3210-ről

    ma Részletes képek, specifikációk és euróban megadott ár is van a legendás modell újraélesztett verziójához.

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz fsc #20 üzenetére

    nem találkoztam még eddig személyesen komolyabb kategóriás fs-el... az usb-s/alaplapos dolgot arra a pár modellre értettem, amihez szerencsém volt kb 4-5 éve... nem emlékszem már a pontos típusokra... sógorom akkor még csinálta a boltját és mondta, hogy voltak neki is problémái velük :S ezért kérdezgettem az előző kommentjeimben, hogy most minőségileg mit gyártanak, mert árban ott vannak az alsó kategóriában is rendesen... a nem túl közeli jövőben tervezek laptopvásárlást is, ezért próbálok nyitott szemmel járni... :)
    a lifebook-ok úgylátom tényleg jók lehetnek, de árban már a magasabb kategóriákban vannak... amit én sem engedhetek meg magamnak...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák