Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Kaci84 #1284 üzenetére

    Én azért kezdtem el fontolgatni az 5700XT cseréjét, mert sajnos ez egy driver szempontból eléggé elcseszett széria - hiába jó a teljesítménye, ha napi legalább egyszer összeszarja magát rajta a WoWS(CTD), és olyan randa rajta az Assassin's Creed: Odyssey, hogy kénytelen vagyok 200%-ra skálázva(gyak. 4K-ban) játrszani, ami így leüti az fps-t 45-50 környékére... ehhez képest a laptopom GTX1650-én nincs ilyen gond, csak az annyival gyengébb, hogy enélkül is 40-45 körül van az fps.

    Több gondom van ezzel az egy kártyával, mint az összes többivel együttvéve az elmúlt 25 évben(AMD, NVidia, S3, Voodoo volt vegyesen, legnagyobb részt persze Radeonok), még a legújabb driver mellett is.
    Lehet, ha ezekkel a játékokkal nem játszanék, semmi bajom nem lenne, de hát játszok velük...
    Eredetileg jövő ősszel terveztem a cseréjét, talán kihúzom vele addig, talán nem, meglátjuk..

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • edward2

    addikt

    válasz Kaci84 #1284 üzenetére

    Mondjuk személy szerint én 20 éve a legjobban a stutterre vagyok érzékeny. Ami például minden nap ősz hajszálakat okoz nálam, hogy VLC-t PCről futtatva pár percenként ilyen stutter van. Egyszerűen képtelen vagyok rájönni kigooglezni hogy mit kéne állítanom... a gépen minden fut szépen és VLC akadozik. :F

Új hozzászólás Aktív témák