Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Foglalt név

    addikt

    válasz SztiviVander #977 üzenetére

    Akkor ha jól értem a mostani kb. 5 napos üzemidőről a GTS2 Mini-vel sokkal jobbat is tudnék ha nem használnám az órát? (Always-on, alvás monitor, etc.)

  • dioka7

    senior tag

    válasz SztiviVander #977 üzenetére

    Most azt a beállítást tesztelem, hogy pulzus mérés csak fél óránként, minden más (légzés, stressz, stb off). Emellett az is ki van kapcsolva, hogy felvilágosodjon a kijelző karlendítésre. Cserében az AOD be van kapcsolva 5:00 és 24:00 közt. Így ebben az állásban éjjel 2%ot merült összesen és tegnap reggel óta most járunk 79%nál. Ez nagyjából 35 óra alatt 20%, ami kb 4 x 35 órát fog lehetővé tenni, ami 140 óra. Mivel ez torz számolás, mert a 35 órában csak 1db éjjel volt, így kb meglesz a 7 nap. Nekem ez szörnyen kevés, de az is igaz, hogy pl hétvégén töredéke értesítés nem fog jönni. Hétköznap ~60db email + ~100db messenger és whatsapp együttesen. Emelett ~ 20db hívás. A baj az, hogy a transzflektív kijelző nekem kb nélkülözhetetlen (az AOD kiváltja), mert sokat vagyok irodában és sokat vezetek. Mind a 2 pozícióm olyan, hogy ha az időt akarom látni, akkor nem lengetem a karom és nem forgatom a csuklóm, egyszerűen csak ránézek az órára. Ettől viszont nem villan fel, akkor sem, ha be van kapcsolva a funkció. Tehát ha nincs AOD, akkor egy nekem természetellenes mozdulatot kell végeznem, ami egyrészt most megszokhatatlannak tűnik, másrészt azt is figyeltem, hogy amikor be volt kapcsolva a funkció, akkor reggel, amíg felöltöztem 7x villant fel a kijelző feleslegesen. Valahogy elképzelhetetlen, hogy a felesleges max fényerős (full pixeles) felvillanások kevesebbet fogyasztanának, mint amikor csak az a pár pixel pislákol, viszont azt folyamatosan. De tesztelni fogom így is-úgy is. Amúgy a 7-8 nappal már elégedett lennék ebben a felállásban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák