Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Foglalt név

    addikt

    válasz HUNited #987 üzenetére

    Csatlakozom. Mi Band-om volt korábban, ingyen adták.
    Méregetett dolgokat, de nagyon nem érdekel. Az üzeneteket viszont nehéz volt elolvasni egyrészt a karakterkészlet miatt, másrészt a képernyő fényereje sem sokat segített.
    A mini kellemes kompromisszum, olvasható, de egy fonott szíjjal elég kicsi, hogy nem zavar alvás közben sem. Nekem ez szempont, mert sosem hordtam órát, így minél kevésbé veszem észre, annál jobb. Ez könnyű, kerek, egyik irányban sem lóg túl a karomon, hogy nyomjon. Az egyelten amit sajnálok az a fém perem. (Átkozom azt a hülyét, aki elterjesztette, hogy a fém "prémium" bármire amihez hozzáérsz...) Ez pl. a szaunában nagyon fel tud melegedni.
    Ahogy felmerült, most visszavettem a pulzusmérést 10 percre, az alvásnál is kikapcsoltam az adaptívot, Always-on és kézmozdulat figyelés szintén kikapcsolva. Naponta 1-2 alkalommal veszem észre, hogy nem látszik az idő automatikusan.
    Cserébe 5 nap után, 2, sajnos az idő miatt GPS nélküli, 1 órás edzéssel most merült 75% alá. Eddig ilyenkor már töltőre kellett rakni. Ami elég masszív különbség.

Új hozzászólás Aktív témák