Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz fateless #964 üzenetére

    Egy időben én is sokat költöttem erre. Aztán jöttek a gyerekek, lejjebb adtam, nem is nagyon van annyi időm ezzel foglalkozni, mint régen, úgyhogy eljutottam oda, hogy a Note 4-et is azért vettem meg 60-ért kicsit több, mint egy éve, mert ha lesz vele valami 2 éven belül, akkor sem bukok sokat, ha meg el tudom adni valamennyiért, akkor még jól is jöhetek ki belőle. Végül alig több, mint egy évesen elment 40-ért (mert sosem volt még stock droidom és kíváncsi voltam), gyakorlatilag 20-ért vettem meg az A2 lite-ot. Töltőm (otthon, autóban, powerbank) van már, tartóm szintén van, mert annyit kuncsorogták el a barátaim a másfél dodós getihu mágneses tartókat, meg a családtagok is, hogy vettem belőle egy jó adagot. Erre a telefonra vettem 3 tokot, amiből 2 megy majd a gyereknek játszani (1,5 dodó környéke szintén, többet nem költök rá), hiszen a háromból ha egy tetszik, akkor a másik kettőt úgysem fogom használni, de kék telefonom még nem volt, nem tudom elképzelni, melyik tok lesz a bejövős. Úgysem használok tokot szinte csak otthon (kertes ház, felújítás, betonozás...), de ez most a kamerák miatt megköveteli sajnos. Úgyhogy én már úgy kalkulálgattam nemrég, hogy ha tudom, hogy a cégtől kapott A3 2017 ennyire használható a szintén céges J3 2016-tal szemben (az előbbit Feleségem kapta, az utóbbit én), akkor lehet, vettem volna egy olyant és kész, de előbb rendeltem az A2-t, minthogy átköltözzek a kis Samuba. Így a két céges marad tartalékba, ha bármi történik, bár a J3 dobozzára már rajzoltam egy halálfejet képzeletben. Vagy inkább sokat. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák