Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Senser87 #7 üzenetére

    Nemhogy a meglévőn javítanák a szoftot
    ott a pont. na ezért remélem, hogy a samu nem előzi be a nokiát. még nagyon nem érdemlik meg

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz zack #22 üzenetére

    nos.
    1.: nem érdemlik meg, amig pl egy teljes országot úgy leszarnak ahogy van, egy darab frissítés nem jött ki pl az i8910re, a többire meg nehezen jönnek. az elején az volt a duma, hogy azért, mert a samu eleve hibátlanul adja ki szoftveresen a készülékeit. aztán mostanra rájöttek, hogy nem áll meg az élet ott, hogy kiadtak egy készüléket, azt támogatni is kell! ebben még van mit tanulni a nokiától de még a SE-tól is. A saját kezelőfelület is vicces a többihez képest. A samu HW-ben jó.

    2.: ennek nem tudom miért kéne kizárnia azt, hogy ilyen telefont vegyek. Ha veszek valamit, akkor nem álomvilágban élek, és minden hülyeségét elfogadom a márkának... Most is olyan gyártótól van telefonom, akik elvileg sem érdemelnék meg az első helyet, mert sok olyan dolog van, amiben gyenge, de attól még megvettem, mert engem nem zavar. A helyzet hasonló az i8910zel is, engem nem zavar, hogy itthoni frissítés nincs rá, majd teszek rá főzött romot, vagy ilyen-olyan régiós cuccot.

    3.: írtam, hogy töröm a fejem, a flame elkerülése végett nem akarom mondani miért, lényeg, hogy nézegettem pár touch symbian modellt mostanság, és igen csak fogom a hasam a röhögéstől, ha pedig a tulajdonomban lenne, akkor ez a tevékenységem átváltana verem a fejem a falba elfoglaltságra. Ha jól látom nem foglaltam le, tehát hirdetheted nyugodtan, az árra meg ahogy írtam, csak mellékesen kérdeztem rá. Aztán lehet, hogy megveszem 3 nap múlva, lehet hogy 6 hónap múlva veszek egy Satiot. Fene tudja. Az ár korrekt, egyébként, de szerintem én is az voltam, nem mondtam, hogy konkrétan kell, sőt! Még te is tudod, hogy ezzel egy időben több készülékkel is szemezek.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák