Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Kansas #118 üzenetére

    "Ebben viszont egész egyszerűen nincs igazad"

    Ezek az AMD által közölt hivatalos adatok, tehát akkor szerinted az AMD hazudik saját termékéről, értem.

    "Honnan tudod, hogy a 6600XT-nek nem elég a 256GB/s, az "InfinityCache"-el gyorsí,tva?"
    Onnan, hogy az RTX 3060 az ellenfele, ha annál csak pár százalékkal lesz gyorsabb, akkor kb. egy szinten van az RX5700-al, azaz nincs előrelépés ár/érték arányban, de mindenképp várjuk meg a független teszteket, én arra számítok, amit gbors is írt, hogy kb 5-10% között lesz maximum az előnye a 3060-hoz képest.

    ""1080p kártya"/"1440p kártya": ugyan definiáld már ezt a két fogalmat légy szíves"
    Ezt az AMD-től kérd, ők kommunikálják ezt. Amúgy rendkívül erősen kétlem, hogy nem tudod mit jelent. Ugyanúgy kell értelmezni, mint az elmúlt sok évben az előző generációk esetében. Az adott felbontásra ajánlott kártya, tudod, mint ahogy a Polarisok is 1080p kártyák voltak, meg a GTX 1060 is.

    "Egyelőre annyit tudni, hogy a nyers számítási kapacitásban kb. 10%-kal lesz erősebb a GPU az RX5700XT-nél"
    A nyers számítási kapacitás játékokban nem sokat ér, de szerintem ezt te is nagyon jól tudod, így nem is értem ezt miért hozod itt fel. Abban biztos lehetsz, hogy az 5700XT-nél nem lesz gyorsabb játékokban a 6600XT, mert ha az lenne, akkor az AMD nem az RTX 3060 ellen küldené.

    "Szóval nem, nem ad kevesebbet, éppenséggel 20%-kal többet ad, MSRP-t nézve 10 dolcsival(<3%) drágábban. Nyers erőben is több, meg feature-ben is.
    Nem egészen értem hogyan jött ki nálad a 20%. Pontosan mihez képest? Hogy számoltad?

    "Számokban itt-ott kevesebb, de nem számokon játszol, hanem VGA-n.""
    Akkor miért hoztad fel a nyers számítási kapacitásokat, amiknek nem sok köze van a játékokban nyújtott teljesítményhez?

    Amúgy a 380 dolcsi ott is nagyon gáz, hogy 400 dolcsi a 3060Ti, ami 30%-al gyorsabb, mint a sima 3060. Ebből is látszik, hogy a 6600XT-nek borzalmasan rossz az ár/érték aránya már megjelenés előtt.

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák