Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • capulet75

    addikt

    válasz #06658560 #222 üzenetére

    Minden bizonnyal. Azonban mondom és vallom, ezen kártyák vásárlói közt 10% alatt van aki valóban a CUDA miatt veszik, a többiek azért mert nvidia csúcskártya. És ha valóban professzionális felhasználásra lett volna készítve akkor nem lenne ez: " A Titan VGA-k sajátosságának számító dupla pontosságban azonban a Titan X elvérzik, mivel mindössze 0,19 TFLOPS-os számítási teljesítmény áll rendelkezésre. Ez nem szoftveres limitáció, egyszerűen ennyire képes a hardver." Ezt a VGA-t szimplán játékra készítették,csak ráaggatták a Titánok árcímkéjét. Arra is kíváncsi lennék hogy az nvidia vásárlói közt milyen arányban használnak rendszeresen physx-et. Gyanítom ez a szám még az 5%-ot sem éri el és az is jellemzően az Sli rendszerek tulajdonosai közt lehet.

    Még annyit hogy ez: "Eme kártya megvásárlását a szoftverhasználat ismerete nélkül nem lehet véleményezni. Se pro, se kontra." kissé visszás. Gondolom a fenti hszeimből átjött hogy játékra vásárolné kártyát. Nekem nem fontos hogy cuda meg a tesszelláció, az sem érdekel hogy mi van ráírva. Én azt akarom hogy a pénzemért a lehető legrészletesebb felbontásban menjen az akármelyik játék. Ehhez szerintem nem kell ismernem semmiféle szoftveres környezetet, sem Open CL-t, sem semmi mást. :N

    [ Szerkesztve ]

    Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

Új hozzászólás Aktív témák